Lush

Ár:   11 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2018. április 24.

Ár:   11 490 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek

"A gyönyörű dél-amerikai nők csipkebogyóolajról, marokkói argánolajról és ghánai moringáról suttogtak nekünk. Nem hisszük, hogy létezik szépítő varázsszer, de ha egyesítjük a világ legünnepeltebb összetevőit, az csodát tehet. Fedezd fel a szépség egzotikumban gazdag tégelyét, mely egyszerre lágyítja és mattítja az arcbőrt.

Hidratálás után melegíts fel egy keveset az ujjaid között (vagy vidd fel közvetlenül az arcodra), és a sűrű állagú krém könnyen beszívódó, selymes olajjá változik, mely bársonyossá teszi a bőröd. Annyira jó érzés, hogy abba sem tudod majd hagyni! A Magical Moringa használatával ráadásul meghosszabítod az alapozód hatását. Gyönyörűen mattít, mindkét nem számára tökéletes választás."

Lilis

2019. szeptember 14.

Jól előkészíti a bőrt smineklésre, selymes lesz tőle a bőr. Enyhén fényes lesz a hatása szerintem. Borsmentára hasonlít az illata, de ez aztán elpárolog. Enyhén hidratál, szóval jó érzés, ha egész nap az arcon van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Titanilla10

2019. augusztus 15.

Állagra olyan mint egy szőlőzsír aztán mikor az ujjaimhoz ér akkor folyékony olajon felkenem az arcomra kicsit belemasszírozom és voala máris matt az arcbőr.Nekem olyan érzés mintha egy alapozót kentem volna fel az arcom olyan szép sima tőle hogy imádom csak simogatnám az arcom.Nekem nincsnek tág pólusaim erről nem tudok beszámolni milyen hatasa van azokra.Nagyon jól hidratált tőle az arcom.Én alapozót nem szoktam rá tenni azzal még nem próbáltam de a bronzosítóval meg a por púderrel nagyon jó hatást lehet vele elérni nem is kell alapozó.Drágának drága de nem kell belőle sok igy sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Veronika8614

2019. május 31.

En sajnos nem szerettem, onmagaban, ha hasznaltam, mattitott, de ha kentem ra barmit, BB kremet vagy alapozot a mattito hatas eltunt, es egyaltalan nem volt ra konnyu sminkelni.
Azert primert onmagaban meg miert hasznalnek? A moringa osszetevo is csabitott, de a borom allapotan nekem se javitott, kulonosebb hidratalo hatast nem vettem eszre, vizhianyos borom huzodott alatta.
Olyan volt kicsit, mint valami folyekony, olajos puder, meg is probaltam smink fole, hat :D
Talan a kukoricaliszt nelkul jo kis hidratalo lehetne, ja es persze a parfum nelkul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

babyface

2019. május 10.

már a második teszt adagomat fogyasztom, mert egyszerűen lusta vagyok a tökéletes primer után kutatni. :D az állaga érdekes ujjbegyekkel felmelegítve olajos érzetű, de bőrre kenve szépen mattít, egységesít sajnos nem elég ideig.. amiért valószínüleg nem fogom megvenni az a borsos ára és, hogy azon kívül hogy imádom az illatát és jó érzés használni nem mattít, nem lesznek kisebbek tőle a pórusaim. :( egy normál bőrtípusú emberkének, aki nem szenved a tág pórusoktól viszont tökéletes választás lehet, mert tényleg hihetetlenül jó érzés használni az én zsíros bőrömre ez sajnos tudásban kevés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

csillaszentirmai

2018. május 12.

Nekem hidratàlásra adták el, szerintem ahhoz semmi köze. Normál bőröm van, alapozót nem használok, nem értem miért ezt ajánlották?! Szerencsére és nagy meglepetesemre kicserélhettem. Az öt csillag azért jár neki, mert minden termékük szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 12.

Momiji

2017. december 24.

Nagyon-nagyon jó termék. Puhítja a bőrt, de nem zsírosít, nagyon kevés elég belőle, szerintem brutál sokáig elég is lesz, ezáltal megéri az árát is. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

pizsiafalon

2017. november 7.

Bevallom termékmintákból éltem és aztán fektettem be a 11000 Ft-os teljes kiszerelésbe. Krém még ennyire jó irányba, nem fordította a bőröm textúráját. Egységesítette az arcszínem, kevesebb mitesszerem lett, a száraz foltok megszűntek viszont a hidratálásnak nem elég. (nem is arra van) Szerintem sminkelni csak a folyósabb állagú krémekkel lehet rá.

Upd.: 2 hónap rendszeres használat után, megszokta a bőröm így most szüneteltetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

b0rzi

2017. április 7.

Krémet ilyen árért eléggé nem biztos hogy vennék.
Amúgy:
Tényleg gyorsan szívódik, úgyhogy túlzásba lehet vele esni, mert olyan érzés, mintha nem is jutott volna mindenhova, ugyanakkor egyszerre kevés is elég belőle.
Ez a "primer" dolog meg biztos bejön valakinek (aki beauty blenderrel és dupejaival visz fel magas fedésű alapozót), de nálam a kis kézzel kenegetős BB krémemmel nincsenek jó viszonyban, kiemeli a pórusaimat (nem hittem volna hogy ennyi van), ráadásul csíkoz, illetve elmozdul rajta a krém és még csíkosabb lesz, úgyhogy várni szoktam, nem rögtön sminkelek rá, illetve utána is strobe krémmel keverem a BB-t, és így kevésbé ül bele a pórusokba.
Ha újra szeretném majd használni, biztosan mintát kérek. De éjszakára príma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Krémet ilyen árért eléggé nem biztos hogy vennék.
Amúgy:
Ha újra szeretném majd használni, biztosan mintát kérek. De éjszakára príma.

Kremcica

2017. április 3.

Update 2:
Elfogyott a mintám, sokáig elég volt. De a mostani száraz bőrömre a vége felé valahogy kevés volt. Puhított, de nem éreztem komfortosnak akkor a bőrömön. Lehet száraz bőrre jó de vízhiányosra nem tökéletes.

Update: Most látom a Lush oldalán hogy nem 75 hanem 55 gramm. Nem tudom változtattak a méreten vagy itt lett elírva. Így már viszont drága.:S

Vásárlás mellé mintát kaptam belőle... először azt se tudtam mi ez mert annyira kemény, mintha vaj lenne. Nem használok túl folyós krémeket de ez a szilárd állag elég fura. Kézmelegre hamar felolvadt, a bőröm pillanatok alatt beszippantotta mintha fel se kentem volna. Egyetértek azzal hogy túl sokat lehet belőle felkenni, mert nem érzi az ember hogy krémezett viszont nem is lesz kukacos. Ami jó pont hogy nem fényesíti az arcot (ez kombinált bőrnél fontos szempont) és nekem nem is irritálta bőrömet. Viszont nekem picit fura szaga van, olyan nagyon natúr bioszappanos. Másnapra babapopsi puhaságú arcot csinált... Úgyhogy mindent megbocsátottam és apránként elhasználom a mintát. Lehet kérek még majd belőle. :)
Árba drágának drága, de ha azt vesszük pl egy Clinique krém árába kerül és elég nagy 75g (azaz 75ml). Az állaga miatt nem is kell belőle annyi mint egy folyékony krémből, így már nem rossz üzlet. Inkább az zavar hogy elég nagy kiszerelés és kérdőjeles mikorra használnék el egy ekkora krémet. Lehet hamarabb rám rohadna mint elfogyna. Ha lenne kisebb tuti vennék belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Update 2:

minibear

2017. április 2.

Nemrég kértem belőle mintát, mert én is kiváncsi voltam, hogy tényleg olyan jó-e, mint ahogy itt többen is írták. Az illata szinte észrevehetetlen, ami számomra pozitívum. Az állaga tényleg hasonló a zsírhoz, de felkenve könnyen eloszlik a bőrön. Eddig jó. Viszont: engem zavar a "primer" hatás, nekem ez olyan érzés, mintha rizsporral kentem volna be az arcomat. Még elhasználom a mintát, de nem hiszem, hogy megvenném a terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Aniba Rosaeodora (Rosewood) Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool, Parfum / Fragrance

Az Ausztráliában őshonos szantálfa kérgéből kivont illóolaj, melyet CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású) összetevőként használnak a kozmetikumokban.