Lush

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Doro, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. március 12.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

"A Maypole alapja MPG-mentes, glicerinből és szorbitolból készült – használatával a klímaváltozás ellen küzdő Keep It In The Ground mozgalmat támogatod. Örülj a tavasz őrületesen friss hangulatának, melyet belesűrítettünk ebbe a szappanba, és add át magad a szürreális mentamámornak!"

JosiePackard

2019. január 20.

A szappan illata kellemesen krémes, szerettem vele fürdeni, viszont a kerek formája ellenére nem venném újra, nekem nem állt kézre.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Vanda234

2017. május 10.

Nagyon szep iszonyat jo az illata es hidratal nem is kicsit es sokaig eleg ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

Nagyon szep iszonyat jo az illata es hidratal nem is kicsit es sokaig eleg ❤

Aylawitch

2017. május 7.

Az én bőröm hidratált és selymesen puha lesz tőle, nekem nagyon bevált. Eddig egyik Lush termékben sem csalódtam, kipróbáltam már jó párat! Tőlem csupán az illata miatt kap 4 csillagot, mert azzal zuhanyzás közben nem nagyon vagyok kibékülve. Van egy fura "émelyítő mellék illata". Egyébként nagyon jól habzik és látványra sem utolsó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

Elyana

2016. augusztus 26.

Nem ez az első Lush szappanom, és mivel az előző bevált + a Maypolenál olvastam, hogy a használatával a klímaváltozás ellen küzdő Keep It In The Ground mozgalmat támogatom, gondoltam csak jót tehetek ha megveszem. Ráadásul egyből egy nagyobb adagot vettem..
Kissé megbántam azért, mert bár az üzletben egész jó illatúnak tűnt, így több mint egy hónap használat után már nyűg. Szárít, kellemetlen illata van, egyszóval többet ilyenre nem nevezek be, de egy másik Lush-t biztosan kipróbálok még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

2016. július 5.

Nagyon kiszárította a bőröm és viszkettem is tőle kb. fél órát, úgyhogy nem lesz a kedvencem, ettől függetlenül másnak beválhat, mivel az én bőröm tényleg nagyon érzékeny, de azért volt már olyan szappan, ami nekem is megfelelt, ezt vártam volna egy Lush szappantól is, hiszen nem olcsó termék, viszonylag jó összetevőkkel. Az illata nagyon finom, különleges, valamilyen mentás cukorra emlékeztet és a kinézete is gyönyörű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1