Lush

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RitaL, Módosítva: 2018. március 9.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolás

"Engedd, hogy a masszázstömb vonzó illata elbűvölje és elvarázsolja az érzékeid. Mintha egy gyógynövényekel teli kertben siklanál, a ciprusolaj és a vidám narancsvirág-abszolút hozzád csalja a titkos szerelmedet. Engedd, hogy a fair trade bio kakaóvaj édes lágysága elcsábítson, míg a szárított rózsaszirmok érzéki hangulatba hoznak a nap bármely szakában. Pihenj, lazíts és hagyd, hogy az ibolyalevél-abszolút és a tömjénolaj elvégezzék a munka érdemi részét!"

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nancika

2018. július 18.

Valentin napi tesztelős csomag részeként kaptam, és ez volt az a termék, aminek az illatával nem, de a hatásával annál inkább meg voltam elégedve. Mindent tud, amit egy masszázstömbnek tudnia kell, kellemesen hidratál, jó alapot ad egy masszázshoz és valóban segíti az ellazulást.

Számomra az illata kicsit erőteljes és durva, de ez természetesen az én szubjektív véleményem csak, menjetek el valamelyik Lush üzletbe, és szagoljátok meg Ti is, hiszen lehetséges, hogy nektek tetszeni fog!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

RitaL

2018. február 22.

Szerintem a Lush eddigi legjobb masszázstömbje, finom narancsvirágos virágillattal. Elég sokáig kell masszírozni, mire beszívódik, szóval nem testápoló igazán, hanem tényleg masszázsolaj. Nagyon ajánlom, és remélem, nem csak ideiglenesen kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Emolliensek: Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Iris Florentina Flower Extract
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Boswellia Carterii Gum, Benzyl Cinnamate, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene