Lush

Ár:   990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   20 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2019. február 26.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Kombinált

"Ez az édes élet: egy édesen illatozó fürdőben élvezni a pihenés édes perceit. Engedd, hogy a gondjaid semmivé olvadjanak, amíg a tested a bőrnyugtató mályva és a bársonyvirág kényezteti. Ha az élénksárga és a rózsaszín együttese nem idézné fel számodra az édességboltok színkavalkádját, a vattacukorillat biztosan megteszi. Ha – akár az éveid számát tekintve, akár a szívedben – fiatalnak érzed magad, édesítsd meg az életed egy őszibarack árnyalatú fürdővel."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

MaDalma

2020. október 12.

Erőteljesen édes, cukros illata van. Csillog és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 12.

Erőteljesen édes, cukros illata van. Csillog és jól hidratál.

ninahf

2020. július 11.

Egyszer próbáltam, ez extra színt nem ad a víznek, lesz egy kis olajos réteg a felszínén. Én alaposan bekentem magam vele, így finom puha lettem.
Nem egy nagy csoda, de kényeztetésnek jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 11.

Nem egy nagy csoda, de kényeztetésnek jó :)