Lush

Ár:   2390 ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Glori8, Módosítva: 2017. június 13.

Ár:   2390 ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

"E.T. Kedvence. Rád vár a galaxis! Az, hogy földi organizmus vagy, nem lehet akadálya annak, hogy földöntúli élményekben legyen részed."

TAnna94

2020. április 5.

Jópofa gyurma, tavaly kis szörnyecskéket csináltam belőle, amikor szenzonja volt. Fantasztikus illata van, nagy habot csinál a kádban. Sokáig elég a tömb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

Színezék. Lilás piros.