Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. július 9.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Dobd a fürdővízbe és engedd, hogy az ínycsiklandó eperillat habzó örvénye körülöleljen. Pont olyan mintha ínyenc eperturmixban fürdenél!

Naturmeo

2014. július 12.

Kicsit pezsgett, kicsit habzott és finom eperillata lett az egész lakásnak. Nekem csak 1 fürdésre volt elég, de így is ajánlották. Nagy kár, hogy már nem gyártják, mert egy élmény volt vele fürdeni. Egy hátránya volt, mire hazaértem vele a boltból, rendszeresen széttöredezett.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 12.

mankaa

2012. május 28.

Neten rendeltem egy akció keretében, így a helyes kis sárga papírtasakból kiemelve már csalódás ért: közel sem hasonlít a képre, amivel reklámozzák. Na, sebaj, felét a kádba tettem: nekem kellően habzott, az illatát én csak a papír alapján tudtam beazonosítani, de nem volt rossz. Egy lubickoláshoz kellemes, de iszonyúan kiszárította mindkét alkalommal a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 28.

noavedon

2011. október 24.

Én is nagyobb habot vártam, pláne, hogy az egészet egyszerre használtam el. De annyira nem vágott földhöz, a bőrömet viszont kiszárította.
És egyetértek az előttem szólóval a Lush-eladók erőteljes lódításait illetően...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 24.

wishes

2011. október 4.

Alapvetően jó termék, viszont a boltban jól betámadtak, hogy jaj mekkora habja van meg 2 alkalomra elég, és hát egyik sem volt valami túl releváns info.. Szerintem 1 fürdővízbe simán elfér egy egész, és a habja sem valami említésre méltó. Maga a termék 5, a Lushban meg kicsit kevésbé beszélhetnék tele az ember fejét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 4.