Lush

Ár:   1950 Ft és 3190 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   50 g és 115 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2017. április 26.

Ár:   1950 Ft és 3190 Ft
Kiszerelés:   50 g és 115 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Kellemes illatát citromból, grapefruitból és lime-ból keverték ki. A finom port, mely elnyeli a hajszálakon levő zsírt, könnyű kikefélni a frizurádból, nyugi, nem fog fehér, poros nyomot hagyni maga után.

NadjaBlue

2020. április 11.

Korábban a Batiste szárazsamponokat használtam, amikkel tökéletesen meg voltam elégedve, viszont szerettem volna átállni egy környezetbarátabb termékre. Végül a Lush szárazsampon lett a nyerő, ő tűnt messze a legszimpatikusabbnak. Bőven kitart egy flakon egy évre is, hatalmas mennyiség, nagyon jó ár-érték arány. Gond nélkül ki lehet tolni a hajmosást akár egy-két nappal is (többel egyébként sem érdemes). Egyedül talán a szórófeje lehet problémás, ügyeskedni kell vele, de meg lehet szokni pár hónap után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

IvettPalfi

2020. február 20.

Vannak hibái, de még így is szeretem. Számomra nagyon fontos, hogy minél környezetbarátabb legyen valami, a boltban vásárolhatók közül pedig egyelőre ez tűnik a legjobb alternatívának. Akár 2 napig is ki tudom tolni vele a hajmosást, amit eddig semmilyen más szárazsamponnal nem tudtam elérni. Középbarna hajam van, nem látszik meg a tövén, ha használom. Rengeteg van benne, úgy érzem, hogy végtelen ideig elég lesz, szinte alig fogy belőle valami egy-egy használat során. Szerintem ekkora mennyiségért az ára bőven kedvező, hónapok óta használom, szinte heti rendszerességgel és még mindig megvan a fele. Az adagolása valóban egyáltalán nem praktikus, sőt igazából nagyon rossz (ezért a mínusz 1 csillag), de hozzá lehet szokni. Én a tenyerembe szoktam önteni, úgy oszlatom el a hajamon, így teljesen jól működik. Nekem tetszik az illata, elég citrusos, de nem az a kellemetlenül műillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

pdorka13

2019. március 22.

Nagyon sok reményt fűztem hozzá, de sajnos a Batiste szárazsamponnál nem jobb. Az illata szuper, a hatása sem rossz, viszont ez a szórófej borzalmas. Nem tudom úgy megoldani, hogy a fürdőszoba és a ruhám ne ússzon a porban. Talán javítana sokat a hatásán, ha hintőpor szerű szórófeje lenne, nem pedig olyan, mint egy sima tusfürdős flakon. Így egyáltalán nem élvezem használni, nagyon macerás, sok időt elvesz, mivel ez a szórófej koncentráltan egy területre "önti rá" a port a hajamra, nem oszlatja el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Amyle

2019. március 6.

Nagyon szeretem akár 2 nappal is eltudom tolni hajmosást, pedig gyorsan zsírosodik a hajam. Nagyon sokáig elég az 50g-os is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

rencsike21

2018. november 13.

Fantasztikus termék, akár 1 hetet is kihúzok két hajmosás között, pedig gyorsan zsírosodik a hajam. Nekem az illata túl citrusos, de ezért nem vonok le pontot, mert egyébként nagyon király :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Black Fairy

2018. szeptember 12.

Én csak a kisebbet akartam venni, de nem volt, szóval a nagyot vettem...Eddig nagyon nem bánom...szörnyen gyakran kell hajat mosnom, még úgyis, hogy hatalmas szárazsampon használó vagyok...

A kiszerelése kicsit sem praktikus, én a tükröt, a fejemet, a nadrágomat, mindent végig szórtam vele, viszont valahogy a fejemre nem jutott...valószínűleg béna vagyok, de talán egy "precízebb" szórólyuk jó lett volna...

Az illata kellemes amúgy, a zsírt szépen felszívja, egy napot nyerhet vele az ember...Festett fekete hajam van (most éppen) és egyáltalán nem látszik a tövén, ha használom...a ruháról, arcról is nyomtalanul leseperhető - ha valaki olyan ügyes, mint én. Nem hagy ragacsos érzetet/foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

EBoglarka

2018. május 11.

Kedvenc. Most fogyott el, remélem nem igaz a komment és még lehet kapni, akkor biztos újraveszem. Az adagolást valahogy jobban is megoldhatták volna, pl mint egy hintőpor-t, de az illata és a hatás kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

brti

2018. január 23.

Néha működik, néha nem. Hajhab után állapotokat próbálom vele rendbetenni, hogy még egy extra napot kibírjon vele a hajam, és ne naponta kelljen mosni. Néha teljesen tönkreteszi, ragadósnak hagyja meg a hajam, míg máskor csodákra képes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

mirrmurrka

2018. január 10.

Sajnos nekem nagy csalódás, nem hatékony és az illata sem nagy szám, de az még nem is lenne baj, ha működne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Anyezz

2017. november 8.

Kár, hogy nem lehet már kapni...:/ Isteni illata van, és tényleg felfrissíti a hajat.
Az ára miatt csak 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Az ára miatt csak 4*.

Tisztítószerek: Citrus Aurantifolia (Lime) Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Citral, Geraniol, Limonene, Linalool