Lush

Ár:   1950 Ft és 3190 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   50 g és 115 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2017. április 26.

Ár:   1950 Ft és 3190 Ft
Kiszerelés:   50 g és 115 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Kellemes illatát citromból, grapefruitból és lime-ból keverték ki. A finom port, mely elnyeli a hajszálakon levő zsírt, könnyű kikefélni a frizurádból, nyugi, nem fog fehér, poros nyomot hagyni maga után.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

justfanny7

2022. január 4.

göndör, 2B/C hajra használom, heti 1x mosok hajat, egy-két nappal tudom kitolni így a mosás időpontját.
én este rakom fel és reggel fésülöm ki, így sötét hajból is szépen kijön.
nagyon sokáig elég, öntartósító és cgm barát (nincs benne alkohol, szilikon és szulfát).
kezelni eleinte nehézkes de rááll a kezed.
reggeli SOS megoldásnak nem használnám ha valakinek ez szempont :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 4.

én este rakom fel és reggel fésülöm ki, így sötét hajból is szépen kijön.
kezelni eleinte nehézkes de rááll a kezed.
reggeli SOS megoldásnak nem használnám ha valakinek ez szempont :)

edke

2022. január 4.

Fú, szerintem ez egy borzalom.. A használatával nincs gondom, könnyen el tudom oszlatni és nem lesz minden poros (az ujjbegyeimre szórom és ezzel dörzsölöm át a fejbőrt). Na de a hatása.. Annyit tud, hogy nem zsírtól csillogó a hajtő, hanem matt. De egyébként ugyanúgy elnehezült, lapuló, ráadásul a szimplán zsíros hajjal ellentétben kócolódik is, mint a fene. A cuccot egyébként próbálom jól kiszedni a hajamból törölközővel, hajszárítóval, de hiába, marad a nehéz érzet. Én nem is nagyon tudom kitolni vele a hajmosást, csak egy picit vállalhatóbb a hajam kinézete a 2-3. napon (de ez olyan szörnyű tapintásúvá teszi a hajamat, hogy nem is akarom tovább ezt érezni). Számomra a tökéletes az Isana szőke hajra való fújósa volt, de zavart a hajtógázas kiszerelés, ezért váltottam erre. Megbántam, hogy kidobtam rá 4990 Ft-ot. Ennyi erővel vehettem volna bármilyen hintőport, vagy akár ténylegesen kukoricalisztet is szórhatnék a fejemre sokkal olcsóbban. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 4.

hajnamea

2021. augusztus 23.

Hú, de nehéz volt megszereznem. :D Felmentem érte Budapestre (na jó, nem csak ezért mentem), és ott mondták, hogy sajnos már csak online kapható. Hát egye fene, akkor megrendeltem, de még a szállítási költséggel együtt is megérte szerintem. Én rögtön hajmosás után átfésülök egy kicsit belőle a hajamon, és nagyon jó tartása lesz tőle a hajamnak, a frufrum nem tapad össze kis kukacokba, dúsabbnak tűnik, több ideig marad friss a hajtövem. Finom citrusos illata van, de el is illan sajnos, pedig nem bánnám, ha jobban érződne. Valóban borzasztó macerás a használata, szigorúan csak pizsamában, arcápolási rutin előtt szabad használni, mert mindenhova száll a por. Vékonyszálú, hamar zsírosodó, barna hajam van (olyan közép, se nem sötét, se nem világos), és nincs semmi gondom az eloszlatásával - hátha ez valakinek segít. Pont azért váltottam por alapú szárazsamponra, mert a Batiste és társaitól mindig úgy néztem ki, mint akinek ősz lenövése van. Mindent egybevetve nagyon elégedett vagyok, hajlandó vagyok macerálni vele, ez nyílván a por állag velejárója. Nekem megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 23.

Leander

2020. november 28.

Nem szörnyű, de azért nem is igazán jó. Az illata közepes, de alapvetően kellemes. Ami a probléma, hogy sokkal macerásabb használni egy fújós verziónál, és a legnagyobb körültekintés mellett sem oszlatható el annyira jól. Nagyon kell igyekezni jól eldolgozni, különben lisztes hatást kelt a hajon. Ami pozitívum, hogy irtó sokáig elég - egy 115 g-s flakon nekem heti 2-3x-i használat mellett közel 1 évig elég volt. Szóval ár-érték arányban nem rossz, de pont az nem az erőssége ami a száraz samponok fő indikációja lenne: a könnyű és gyors használat. Persze egy rendes hajmosásnál így is gyorsabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 28.

NadjaBlue

2020. április 11.

Korábban a Batiste szárazsamponokat használtam, amikkel tökéletesen meg voltam elégedve, viszont szerettem volna átállni egy környezetbarátabb termékre. Végül a Lush szárazsampon lett a nyerő, ő tűnt messze a legszimpatikusabbnak. Bőven kitart egy flakon egy évre is, hatalmas mennyiség, nagyon jó ár-érték arány. Gond nélkül ki lehet tolni a hajmosást akár egy-két nappal is (többel egyébként sem érdemes). Egyedül talán a szórófeje lehet problémás, ügyeskedni kell vele, de meg lehet szokni pár hónap után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

IvettPalfi

2020. február 20.

Vannak hibái, de még így is szeretem. Számomra nagyon fontos, hogy minél környezetbarátabb legyen valami, a boltban vásárolhatók közül pedig egyelőre ez tűnik a legjobb alternatívának. Akár 2 napig is ki tudom tolni vele a hajmosást, amit eddig semmilyen más szárazsamponnal nem tudtam elérni. Középbarna hajam van, nem látszik meg a tövén, ha használom. Rengeteg van benne, úgy érzem, hogy végtelen ideig elég lesz, szinte alig fogy belőle valami egy-egy használat során. Szerintem ekkora mennyiségért az ára bőven kedvező, hónapok óta használom, szinte heti rendszerességgel és még mindig megvan a fele. Az adagolása valóban egyáltalán nem praktikus, sőt igazából nagyon rossz (ezért a mínusz 1 csillag), de hozzá lehet szokni. Én a tenyerembe szoktam önteni, úgy oszlatom el a hajamon, így teljesen jól működik. Nekem tetszik az illata, elég citrusos, de nem az a kellemetlenül műillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

pdorka13

2019. március 22.

Nagyon sok reményt fűztem hozzá, de sajnos a Batiste szárazsamponnál nem jobb. Az illata szuper, a hatása sem rossz, viszont ez a szórófej borzalmas. Nem tudom úgy megoldani, hogy a fürdőszoba és a ruhám ne ússzon a porban. Talán javítana sokat a hatásán, ha hintőpor szerű szórófeje lenne, nem pedig olyan, mint egy sima tusfürdős flakon. Így egyáltalán nem élvezem használni, nagyon macerás, sok időt elvesz, mivel ez a szórófej koncentráltan egy területre "önti rá" a port a hajamra, nem oszlatja el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Amyle

2019. március 6.

Nagyon szeretem akár 2 nappal is eltudom tolni hajmosást, pedig gyorsan zsírosodik a hajam. Nagyon sokáig elég az 50g-os is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

rencsike21

2018. november 13.

Fantasztikus termék, akár 1 hetet is kihúzok két hajmosás között, pedig gyorsan zsírosodik a hajam. Nekem az illata túl citrusos, de ezért nem vonok le pontot, mert egyébként nagyon király :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Black Fairy

2018. szeptember 12.

Én csak a kisebbet akartam venni, de nem volt, szóval a nagyot vettem...Eddig nagyon nem bánom...szörnyen gyakran kell hajat mosnom, még úgyis, hogy hatalmas szárazsampon használó vagyok...

A kiszerelése kicsit sem praktikus, én a tükröt, a fejemet, a nadrágomat, mindent végig szórtam vele, viszont valahogy a fejemre nem jutott...valószínűleg béna vagyok, de talán egy "precízebb" szórólyuk jó lett volna...

Az illata kellemes amúgy, a zsírt szépen felszívja, egy napot nyerhet vele az ember...Festett fekete hajam van (most éppen) és egyáltalán nem látszik a tövén, ha használom...a ruháról, arcról is nyomtalanul leseperhető - ha valaki olyan ügyes, mint én. Nem hagy ragacsos érzetet/foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Tisztítószerek: Citrus Aurantifolia (Lime) Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Citral, Geraniol, Limonene, Linalool