Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bnonikaa, Módosítva: 2015. május 14.

Kiszerelés:   75g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyengéd, tápláló pakolás, mely friss banánnal és illipevajjal hidratálja a száraz bőrt.
Ez a pakolás segít a bőrnek megőrizni nedvességtartalmát, különösen a kiszáradásra hajlamos bőr esetében. A sűrű, olajos banán tele van olyan tápanyagokkal, melyekre a bőrnek nagy szüksége van, a vaníliarúd és a vaníliakivonat pedig ennivalóan illatossá varázsol. A gyengéd radírozó hatású alapban a zabdara, az őrölt mandula és a kaolin együtt gondoskodik arról, hogy megszabadítsa arcod az élettelen hámsejtektől és a bőrödet puhává, rugalmassá és hidratálttá tegye.

Zsanita

2019. július 21.

Nagyon finom az illata és az állaga, de az én arcomnak sajnos nem jött be, másnapra eléggé kipattogzott. Hidratáló hatása miatt ajánlották nekem a boltban, de nekem kicsit sok ez az ár ahhoz képest, hogy friss és 1 hónap alatt el kell használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

Yeliz

2019. május 9.

Ajándékba kaptam és nekem nagyon bevált. Szerettem használni és kellemesen, hidratált érzést hagyott maga után, amikor lemostam. Az illata is tetszett, a lemosása tényleg nem a legegyszerűbb, de ettől eltekintek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

bee1

2019. április 21.

A boltban ajánlották ezt a maszkot, mivel télen főleg az orrom környékén mindig kiszárad a bőröm. Már párszor használtam, imádom az illatát. Engem nem zavar a zsíros érzés amit maga után hagy, plusz pont, hogy tényleg nagyon gyengéden radíroz. Nekem bevált.:)

Update: Sokadig használat után elkezdte csípni a bőrömet.:( Még több mint a fele benne volt, de kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

Enty

2019. február 19.

Nekem sivatag száraz a bőröm, úgyhogy ezt ajánlották rá a boltban. Nagyon szeretem a zabkását, úgyhogy nekem az illata kínszenvedés. Csak téli hassal tudom használni, mert egyébként olyan zabálhatnék jön rám, hogy csak na.
Nagyon nehéz lemosni, továbbá zsíros érzetet hagy a bőrön, az enyémnek ez külön jól esik. De nem ez a leghidratálóbb maszk, amit próbáltam a lushtól, ez olyan hogy még pár óráig jó, de másnap nem látom az eredményt. Ezért csak négy csillag, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Putrus

2019. február 7.

Az állaga a tejben áztatott zabhoz hasonlít. Kombinált bőrömre nem vált be, zsíros réteget hagy maga után. A friss összetevők miatt rövid időn belül fel kell használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Blenheim

2019. január 19.

Nagyon finom illata van, de sajnos csípett, pirosodott tőle a bőröm, és kisebb pattanásokat is okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

Lexi99

2019. január 17.

Én kaptam belőle mintát, felvittem az arcomra és kellemetlen volt viselni, nehezen tudtam lemosni, de a bőrömet hidratálta, viszont kicsit zsíros érzést adott neki. Hosszú távon nem használnám. Rettentően száraz és olajhiányos bőrre ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

poisonvert

2019. január 16.

Olyan az illata, mint a kakaós zabtejnek. Könnyű felvinni az arcra, ahogyan lemosni is, azonban... ezen kívül mást nem igazán tudok róla mondani. Oké, hidratálja kicsit a bőrömet, puhább is lesz valamivel tőle, de valahogy nem érzem azt, hogy hosszú távon megérni használni és újra beruházni rá. Ráadásul egyszer ludas volt egy pattanás még nagyobbá, és pirosabbá tételében.
Ha csajos napot tartasz és relaxálni szeretnél, arra tökéletes, már ha nem vársz tőle sokat, azonban én inkább maradok a Let The Good Times Roll arcradírnál, és a Birth Of Venusnál - pattanás nyomkodás után remekül lehúzza a pirosságot -, amik szintén Lush termékek, de számomra jobban beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Moncsika73

2019. január 14.

Kb 1 hónapja használom rendszeresen , nagyon nehéz felvinni az arcra, lemosást után ugyanúgy szükséges a hidratàlas. Nem fogom újra venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 14.

Lanie

2018. december 9.

Nem ezt a pakolást a legkönnyebb felvinni az arcra ez tény, kicsit megbirkóztam vele, de az eredmény nem rossz, azt kell, hogy mondjam. Az illata igazi natúr, visszafogott föld illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Kaolin 0 0