Lush

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: emeseee6, Módosítva: 2020. november 12.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Aromaterápiás radírozó tusfürdő, benne természetesen hámlasztó tengeri sóval, hogy ragyogjon a bőröd, és C-vitaminban gazdag naranccsal, hogy jókedvre hangolja az elméd. Mikulásra is jó ajándék az igazi narancs helyett!"

Ár: 2990 , Eladó: Bubucim
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Csak posta, fizetés: Posta

mafalda

2021. április 3.

Brutál jól radírozott 😁 narancsültetvényen éreztem magam olyan erős narancsos illat hogy csuda 😋
Érezhetően olajos, nem igényelt testápolót a bőröm ezután.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

Érezhetően olajos, nem igényelt testápolót a bőröm ezután.

TothNikol

2021. március 24.

A legjobb "tusfürdő". Az illata leírhatatlanul finom narancsos, és tartós. Kicsit durva szemcsésnek néz ki, de finoman radíroz, és jól habzik is. Puhává és illatossá varázsolja a bőrt, és nem kell sokat használni hozzá. Biztosan újra vásárlom, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

CzFru

2021. március 9.

Isteni illata van és a hatása is isteni...bár brutálisan habzik :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Isteni illata van és a hatása is isteni...bár brutálisan habzik :D

Lanie

2020. december 26.

Négy csillag mert az illat rajtam semmilyen módon nem marad meg fürdés után (oké oké ez nem parfüm de majdnem minden más fürdőtermék körbeleng hosszú időn keresztül), A radírozó hatása az én szinte átlátszó módon extra fehér bőrömnek abszolút nem sok, de az is tény, hogy nem szoktam durván dözsölni hanem óvatosan masszírozok. Nem bántam meg a vételt, időszakosan nagyon kellemes a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 26.

Lina14

2020. december 5.

Isteni intenzív az illata, jól is radíroz, de nekem igazából kicsit túl durva finomabb részeken mint a mellkasomon vagy borotválkozás utáni fürdéskor a lábon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Bubucim

2020. november 27.

Nálam minden jöhet, ami atomaterápiás. :) Több okból választottam ezt a testradírt. Először is, mert karácsonyi hangulatú aromaterápiát szerettem volna a naranccsal másrészt azért, mert nagy radírozószemcséknek tűntek. Nem azok. Csak bebizonyosodott számomra, hogy nem jövök ki továbbra sem a gyümölcs illatokkal. Azonnal szomjas leszek. :) Persze ez nem a termék hibája. Az a bizonyos por állagú, zacskós üdítő állaga és illata van. Összességében nálam nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

Wikkencs91

2020. november 22.

Jó illat és tisztítóhatás, a legjobb limitált téli testradír.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

Jó illat és tisztítóhatás, a legjobb limitált téli testradír.