Lush

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RitaL, Módosítva: 2019. december 4.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"Adj az öleléseknek! A rozmaring, a narancsvirág és a galbánum a feketeribizli illatával bűvöli el az édesszájúakat és édesszívűeket."

A parfüm eredetileg a Lush elődcége, a Cosmetics To Go kollekciójában jelent meg 1993-ban.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

serfru

2021. szeptember 20.

Valami nagyon tetszik ebben a parfümben, olyan kis egyszerű, de mégis van benne valami...szerintem valamire emlékeztet, csak még nem jöttem rá hogy mire.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

kvin

2021. augusztus 23.

Rajtam eddig a Lush-ok nem működtek valami jól, ő az első, ami megfog. Talán pont a háttérben meghúzódó maszkulinitása miatt. Ha nem tudom, meg nem mondtam volna, hogy ez Lush, úgy megörültem neki. Nem zsigeri élvezet, de folyamatosan szaglászni akartam, olyan különleges élményt nyújt.
Azért azt vitatnám, hogy "elsősorban fűszeres", inkább elsősorban édes. Kb. Prada Candy egy kis csavarral.
A fűszeresebb, férfiasabb összhatást körüllengi egy sejtelmes édesség, számomra ez ad hozzá egy izgalmas pluszt. Én nem vagyok sem "édesszájű" sem "édesszívű", mégsem érzem idegennek, sőt. Nem bekategorizálható, simán unisex illatkülönlegesség.
Az első-második szakasz kifejezetten tetszik, nagy bánatomra a beérése majdhogynem egy standard édes illattá "unalmasodik". Legalábbis rajtam a kis lázadó jegyeket leuralja az édesség, de bőrkémiától függően ez simán "virágozhat", jobban beteljesedhet.
Bár tovább tartana a kezdeti izgalmas kettősség! Sajnos ebben az esetben is maradtak a komfortzónánál, azaz a jól bevált édes mainstream-vonalon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 23.

Lina14

2021. január 4.

Én kaptam egy 15 ml-es mini változatot egy Karma dobozhoz. Az illata igencsak erős, picit maszkulin, de nagyonis meleg és őszies. Kicsit indián-nyár érzetem van tőle. Nem való mindenkinek, mivel elsősorban főszeres, én nem is érzem benne a feketeribizlit, inkább csak a narancsot és a rozmaringot. Ez a mennyiség is nagyon sokáig elég lesz, 2 fújás kitart egész nap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Cistus Ladaniferus Resin, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool

tölgyfazuzmó kivonata. Drogja (Lichen quercus) lichenol everniasav-metilészter tartalmú illóolajat, orcint és szénhidrátot tartalmaz. Klorofillmentes kivonatát szappankészítéshez, illatanyagként, illatrögzítéshez használják. Az EWG szerint az összetevő erősen allergizáló hatású, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.