Lush

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RitaL, Módosítva: 2019. december 4.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"Adj az öleléseknek! A rozmaring, a narancsvirág és a galbánum a feketeribizli illatával bűvöli el az édesszájúakat és édesszívűeket."

A parfüm eredetileg a Lush elődcége, a Cosmetics To Go kollekciójában jelent meg 1993-ban.

Lush SOS Parfüm
Ár: csere / megegyezés , Eladó: Pizzaszelet199
Állapot: 5 ml / kép, Helyszín: Bp., XXII., fizetés: előre utalás. postán maradó csomag a perferált. személyes: Bp. XXII.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lina14

2021. január 4.

Én kaptam egy 15 ml-es mini változatot egy Karma dobozhoz. Az illata igencsak erős, picit maszkulin, de nagyonis meleg és őszies. Kicsit indián-nyár érzetem van tőle. Nem való mindenkinek, mivel elsősorban főszeres, én nem is érzem benne a feketeribizlit, inkább csak a narancsot és a rozmaringot. Ez a mennyiség is nagyon sokáig elég lesz, 2 fújás kitart egész nap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Cistus Ladaniferus Resin, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool