Lush

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rnee, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

RitaL

2016. július 21.

Nagyon karcoltak a kis darabkák. Az illata finom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

Nagyon karcoltak a kis darabkák. Az illata finom, de nem fogom újravenni.

Makeupaddict

2016. április 29.

Legjobb szappan az eletemben!! Soha nem volt meg ilyen tiszta es szep a borom😍 a radirozasa nem durva inkabb massziroz es a habja.. Olyan puhaa meg sose volt ilyen puha az arcom szappan utan. Szerelem. Ja es az illata valami fantsztikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 29.

Chootie

2016. április 22.

Nagyon szeretem az illatát, ezért anno kitaláltam hogy használhatnám az arcomra is és nagyon bevált: pici darabokat vágtam, amiket hagytam kanálnyi vízben szétolvadni és mint krém-szappan tökéletes arctisztító volt. :) Feláztak benne a magok is, így nem karcoltak egyáltalán. 1 csillagot az ára miatt vontam le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Naturmeo

2016. április 19.

Az egyik kedvenc szapanom a Lushtól, remélem, hogy soha nem fog megszűnni! Ha picit vizesebben használjuk, vagy hagyjuk megázni a tartóban, akkor arcra is kiváló, egyáltalán nem karcol a benne lévő zabpehely. Krémes, jól habzik, egész nap szappanoznék vele Teljesen rendbe hozta az arcomon a bőrt, kevesebb pattanás, miteszer alakult ki anélkül, hogy szárított volna, de egész testre is szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

csengevarga

2015. augusztus 26.

Kellemesen, finom peelingez, és a lush-ra nem jellemző mód nem is túl tolakodó az illata. Az egyik legjobb szappanuk

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

gothmarypoppins

2015. április 10.

Eleinte az egyik kedvencem volt, finom illat, pont eléggé tisztít, nem hagy maga után sem koszt sem tisztára csípett bőrt. A végére csak a magocskák lepucolása maradt nekem, karcolt, nem tisztított. A macera miatt nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

Lyah

2015. január 22.

Egy ősrégi darab van meg, és vettem most az újból is. A régiben rengeteg zabszem van, tele van/volt vele, szerintem a tömegének 60-70%-a simán a magok. Kicsit kényelmetlen használni, és ár-érték arányban sem túl jó emiatt. Ezen felül kicsit aggódom, mikor tömi el a lefolyót, mert ugyan van benne szűrő, és a legtöbb zab akkorára van vágva, hogy fennakad, de azért egy része lemegy. Ennyit a negatívumról, az új vételben közel sincs ennyi zabszem, úgyhogy ez csak addig tart, amíg a régebbit használom. Ami egyébként több éves, de rendbeteszi az arcbőröm, úgyhogy imádom. Két napja teljes testre is használom, mert nagyon kiszáradt a bőröm, és ezzel kevésbé szárad tovább zuhany után. Nálunk rettentő kemény a víz, úgyhogy nagyon hálás vagyok neki, szerintem alap darab marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 22.

soakau

2015. január 15.

Zuhanyzáshoz használom, finom illata van, krémes habzású, a bőrömet sem szárítja.
De a magvak nem gusztusosak, túl nagy szemek vannak benne, csak a szappan tömegét növelik, hasznuk szerintem nem sok van. Ezért csak 3*-ot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

silentmobiusvox

2014. május 3.

Bár horribilis módon túlárazottnak tartom a lush termékeit, ezt a szappant nem tudtam ott hagyni, mikor legutóbb betévedtem az egyik üzletükbe. Az az illat...! Reggeltől estig tudnám szagolgatni, és közben Milton Elveszett paradicsomába képzelem magam. És kb. ennyit tud. Pazar illat, fürdés közben könnyű testi sértés a zabszemekkel, és paff. Nem szárít, de nem is hidratál. A négy csillag csakis az illatnak szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

babyface

2014. február 4.

nagyon durva de az illata valami mennyei :) én nem szappanozok, de amikor a lushban dolgoztam állandóan ezt kellett szagolgatni :D a többi szappanhoz képest amúgy nem szárít annyira, de ez a karistolás tényleg brutális!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Hidratálók: Propylene Glycol

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.