Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   70g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kisu, Módosítva: 2015. október 29.

Kiszerelés:   70g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lábápolók

"Ez a szappanos habkőtömb eltünteti a megkeményedett bőrt. Az édesnarancs-olaj ragyogóvá teszi a bőrt és a saroktól a lábujjakig frissíti és megfiatalítja a lábat. Szappanozz és dörzsizz egyszerre – habkővel habkönnyen!"

darbarad

2019. április 9.

Kellett egy kis idő, míg rájöttem, hogyan is érdemes használni ezt a lábradírt, de onnantól, hogy az megtörtént, nagyon megszerettem a kis esti rituálét. Fürdés közben, a vízes lábfejemet, talpamat szépen elkezdtem dörzsölni az akkor még száraz Pumice-szal, majd a balhésabb területek erősebb mozdulatokkal radíroztam. Szerintem egy normál állapotban lévő lábbal elbánik és felfrissíti, de akinek komolyabb bőrkeményedései vannak, ne ebbe a termékbe fektessen be. Az illatát nagyon szeretem, a formája is szuper, nagyon jól kézreáll, egyetlen baja, hogy ahogy egyre vékonyabb lesz, hajlamos pici darabokra törni, amiket így nem lehet használni. Amúgy egész sokáig elég volt, és a Lush-hoz képest, az ára sem olyan magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Putrus

2019. február 7.

Kézre áll, könnyen használható. Nagyon jó citrusos illata lesz a lábnak használat után. Véleményem szerint nagyon jól eltávolítja az elhalt hámsejteket és sokkal puhább lesz tőle az ember lába.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

pattelin

2018. november 2.

Nagyszerű!! Ez valóban csodát művel a lábaimmal. Pedig sajnos van néhány bőrkeményedés a talpamon. De ez a termék szépen kordában tartja! Azt nem állítom, hogy teljesen eltünteti, de a talpam felülete sima lesz. Megpróbálom gyakrabban használni! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

süsümanó123

2018. szeptember 21.

Annyira azért nem hatékony, mint azt ígéri, de felületesen jó. A habkövet nem tudom eldobni, de akinek nem túl sok a megkeményedett bőr, annak tuti jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Lolatapsi

2018. január 28.

Egyelore meg kerdeses a viszonyunk. Probaltam szarazon es enyhen nedves boron de a hatas minimalis. Nagyon vizes boron vizes kezzel fogva pedig olyan gyorsan olvad es tunik el hogy bar jol radiroz kb harom alkalomra ha eleg. Szoval gondolkozom mennyire szeretem is en ezt a termeket. Talan ha nem fogyna olyan gyorsan akkor 5*ot adnek. Egyebkeng teszi a dolgat es melle meg friss citrom illatot is araszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.

mirrmurrka

2018. január 10.

Ez az egyik olyan Lush termék, amit mindig újra vásárolok. Nagyon szépen kordában tartja a bőrkeményedést.. Majdnem minden nap használom, puha lesz tőle nagyon a talpam. Az illata fantasztikus!
A végén viszont sajnos nekem mindig megmarad egy kisebb darab, amin már nincs bevonat és nem is használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

kecskesszuszu17

2017. november 23.

Ez az egyk olyan Lush termék, amit valahogy én sehogy se kedveltem meg. Őszintén szólva nekem nem csinált semmit a sarkammal, pedig nagyon bíztam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

RitaL

2017. október 24.

Ajánlom, mert nagyon finoman radírozza a talpamat, és a kezemről sem nyúzza le a bőrt közben, amit általában utálok az ilyen lábradírokban. 3-4x szoktam használni egy héten, könnyebb a léptem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

prinszepsz

2017. augusztus 8.

Nagyon finom illata van, a kezdetleges bőrkeményedést simán eltünteti. De az erősebb bőrkeményedéssel nem tud mit kezdeni. Ettől függetlenül meg vagyok vele elégedve. Sokkal kellemesebb ezt használni, mint eddig bármilyen terméket. Ha rendelek megint a Lushtól biztos kerülni fog ebből is a kosárba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

szilardz

2017. június 10.

A színe először érdekes, de meg lehet szokni, kitűnően eltünteti az esetleges bőrkeményedéseket, puha, kellemes illatú lábat hagyva maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Nem szabványos INCI összetevő. Jelentés: habkő por.

Sorbitol h 1 1

Színezék. Narancssárga.