Lush

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RitaL, Módosítva: 2018. február 8.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"Mint egy évszázadok után szabaduló dzsinn, úgy tör elő a lágy pacsuli, a vidám grépfrútolaj és a tonka abszolút vaníliás édessége a palackból. Egy viselhető műalkotás, mely kilométerekkel a hétköznapok szürkesége felett lebeg. Illatos inspiráció az akadályok leküzdésére: sosem leszel hontalan."

ninahf

2019. november 1.

Először nagyon tömény, füstös, sötét illat pici édességgel, aztán szépen lassan vattacukor illat lesz belőle (legalábbis rajtam). Nagyon szeretem, bár ritkán használom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

RitaL

2018. január 22.

Általában nem jön be a pacsuli, a füstösségét élesnek, zavarónak szoktam érzékelni. Ez a parfüm viszont nagyon bejött, annak ellenére, hogy már kétszer próbáltam papírcsíkon, és azokat azonnal kidobtam, mert nagyon nem tetszett. Bőrön viszont egész más, és érdekes módon a pacsuli sarkosságát olyan jól tompítja a tonkabab (valószínűleg), hogy nekem is tetsző kombináció jön létre. Vicces módon szegfűszegre hasonlít rajtam, ami pedig elvileg nincs is benne. Szóval ajánlom olyanoknak, akik szeretik a "meleg" illatokat, és még az sem akadály, ha a pacsuli általában nem jön be. A fújós változat elég erőteljes, nekem ez a krémparfüm változat jobban bejött, mert még tompább, és szerintem édesebb az illat ebben a formában, habár fontos tudni, hogy, mivel krémparfüm, nincs akkora sillage-a, mint a fújós párjának, és naponta többször kell újrakenni. De ha valaki oké azzal, hogy szinte csak ő maga érezze az illatot, illetve az, aki nagyon közel hajol, annak tetszeni fog. Nem émelyítően édes, hanem elegánsan. A leszáradása szinte vaníliás. Én a grapefruitot nem érzem benne, bár lehet, hogy az is csupán a pacsuli sarkosságának más irányba terelésében vesz részt, nem definiált. Újra fogom venni. Téli illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.