Lush

Ár:   9490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eiola, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"A friss rózsavirág, és a nedvdús muskátli mesésen romantikus szerelemgyereke. A törökországi Senirben szedett rózsaszirmokból készült mór rózsaolaj kivirágzik bőrödön, a friss citrom illata pedig tisztítja az orrjáratokat. Engedd, hogy ez a csodásan virágillatú aroma gyönyörbe borítsa a bőröd."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Deeinna

2022. január 6.

Az indításakor felvillan rajtam valami zöldes, citrusos jegy, de pillanatok alatt elnyeli a tömény cukorszirupban úszó rózsa. Tipikusan az a fajta illat, amit ugyan nagyon szeretek, de huzamosabb ideig (hetek) nem tudok hordani, besokallok tőle.Pedig rajongok érte!❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 6.

SkinCareAddict

2021. december 17.

Testpermet létére parfümként viselkedik. Egész nap lehet érezni, nagyon kevés elég belőle. Az illatát nem szeretném semmihez hasonlítani,mivel mindenkinek más jut eszébe róla, azt azonban elmondanám, hogy nagyon kellemes, nem tolakodó (ha nem fújsz belőle sokat magadra), minden korosztályhoz illik.Az egyetlen problémám a termékkel az ablaktisztítóhoz hasonlító üvege, amely egyáltalán nem praktikus.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 17.

Yeticica

2021. július 30.

Up minimum egy évvel.kesobb:
Hát, ez az illat rajtam most : rózsa+csoki+füstölő.
Rózsa, a legszebb mély örös, szárastul, levelestul.
Csoki: Venezuelai, 80%os étcsoki, kevés kakaóbab törettel.
Füstölő: pontosan lilyen, azt nem tudom, de a legminosegibb, olyan keleties bazár jelleggel, esetleg régi bachia boltok illata.
Mennyei, de ehez hangulat kell. Most abszolút karácsonyi vásárt vizionalok hozzá - így a 33 fokban..

Lol. Kitoroltem az anno ideirt velemnyemet,de most visszakovankizik: ez a legszebb, legelethubb viros rozsaillat - amit jol oldalba vizelt az a franya muskatli (en oszinten nem ertem kinek az agyament otlete volt eloszor muskatlit keverni parfumbe... szagoljatok meg, ha van otthon. Szvsz kifejezetten budis noveny szegenykem). Nelkule 5 csillag lenne, mert szep es gigamega tartos, bar a szillazsa a sztratoszferaug hatol, ami nem mindenkinek jon be. Osszesssegeben 4 csillag lesz belole.
Jok ezek a kis testpermetek , na!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 30.

Up minimum egy évvel.kesobb:
Hát, ez az illat rajtam most : rózsa+csoki+füstölő.
Rózsa, a legszebb mély örös, szárastul, levelestul.
Csoki: Venezuelai, 80%os étcsoki, kevés kakaóbab törettel.

Jok ezek a kis testpermetek , na!

kzsani

2021. július 16.

Isteni, édes, rendkívül tartós illat. A ruhán mosásig megmarad az illata. Kiadós kiszerelés, maximálisan megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

serfru

2021. január 31.

Szerintem édes almás cukorka illata van, nagyon szeretem. Drágának tartottam az árát, de nem bánom, hogy megvettem, mert nagyon különleges, vidám kis illat :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

Pajzs

2021. január 27.

Rózsalekvár édes kenyérre kenve.
Késődélutáni, nyári napfényben fürdőző, harapnivaló rózsák.
Kifújáskor adja a tenyérben összenyomott, nedvedző rózsaszirmok illatát. Nagyon hangulatos.
Egy-két fújás elég belőle parfümként, vagy csak spriccelek egyet a fejem fölé, és hagyom, hogy lágy auraként beborítsanak a lehulló cseppek. Néha testpermetként is bevetem, de olyankor otthon vagyok, és akkor sem áztatom el magam, csak a karjaimra juttatok belőle távolról fújva, ilyenkor jobban előjön belőle a geránium fémessége. Nem világos ruhára is szoktam használni kis mennyiségben, illetve ágyneműre szintén mértékkel adagolva, és reggel finoman illatosított hajjal ébredek. Fürdővíz felszínére permetezve is élvezem a felszálló, rózsás gőzt. Szobát is illatosítok vele, mennyei akként is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

Rózsalekvár édes kenyérre kenve.
Késődélutáni, nyári napfényben fürdőző, harapnivaló rózsák.

Tardie

2020. november 25.

Annyira szeretem ezt az illatot és annyira szerettem volna megvenni de tesztelésnél kiderült, hogy kihozza az ekcémámat és iszonyatosan viszketek tőle, pedig más parfümökkel nem szoktam így járni... Sírni tudnék.. 😭😭😭😭😭😭😭

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

necra

2020. október 10.

Az első parfüm, amit megéreztek a kollégáim és rakerdeztek mi ez az édes illat, pedig aztán hordok nagyágyúkat. Nagyon kívántam őszre a rózsát és a Montalekat néztem, de ez fantasztikus. Megrendelem a parfüm verziót is, kíváncsi vagyok milyen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 10.

LinLin1218

2020. május 8.

Rendkívül tartós, sokkal tovább tart az illata, mint a huszonezres parfümöknek. Egy fújás teljesen elegendő, nagyon sok jön belőle :D számomra karácsony illata van :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

wildrose

2020. március 10.

Csodás, egyedi, füstös, édes rózsa-tonkabab kombó, hiperintenzív és hipertartós. Az adagolásával nagyon szűkmarkúan kell bánni, akkor varázslatos illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 10.

A gerániumolaj a muskátli illóolaja. Zöldes színű, rózsaolajhoz hasonló illatú. Frissít, élénkít, gombaölő és antiszeptikus hatású, valamint egyensúlyban tartja a bőr faggyútermelését.