Lush

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mafalda, Módosítva: 2018. október 11.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

"Uralkodj az egek birodalmán és szállj messzire a csillagos eget beragyogó tangerin szárnyain. A nedvszívó fullerföld és rhassoul agyag eltüntetni a felesleges olajokat. A régi legyezőfűből és narancshéjból készült forrázat tonizál, a karragénkivonat lágyítja a téli bőrt. Zengj karácsonyi énekeket és engedd, hogy a fénylő tangerin és a brazil narancs olajai olyan ragyogóvá tegyék a bőröd, hogy még az Északi-sarkról is látsszon."

TAnna94

2020. május 1.

Az első pár használat után nem sok hatását éreztem, de legalább jó illatú volt, így emiatt is, de tovább használtam. A vége felé járok már, és most már látom/érzem a hatását, finom puha lesz a bőröm utána, még másnap is érezhető. Nagyon szeretem az illatát is, olyan, mintha csokit kennék magamra. Kár, hogy nem lehet egész évben kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

mafalda

2018. október 13.

Nagyon finom csoki illatú viszonylag könnyen lemosható zselés pakolás, sztem legalább 10 alkalmat bír vagy még többet pedig csak 5-öt ígér. Puha csokis illatú lett tőle az arcom, szeretem! 😊😚

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.