Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   20 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kecskesszuszu17, Módosítva: 2017. december 5.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

"Készítsd fel ajkaid minden jóra ezzel a hidratáló, kólaízű ajakradírral! Ajkaid selymesen simák lesznek, és készen állnak a Santa Baby ajakszínező – vagy bármilyen más balzsam vagy szájfesték – felvitelére. A kristálycukor, a datolya és a cseresznye radíroz és puhít, s nem utolsósorban ízelítőt ad a karácsony hangulatából. Vegyél ki egy keveset a tégelyből az ujjaddal, dörzsöld át az ajkaidat, majd nyugodtan nyald le a fölösleget. Ez a legédesebb mód, hogy felkészülj a karácsonyi pusziáradatra."

MrHannaBela

2019. április 3.

Nagyon jó ! Viszont MÉZ,CUKOR,OLAJ ugyan ezt tudja szinte ingyen :)
Kellemes illata van nem tolakodó este szoktam zuhanyzás közbe használni. Jól végzi a dolgát szépen leszedi az elhalt hámsejteket .
Én ajándékba kaptam, nem venném meg ennyi pénzért !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Nagyon jó ! Viszont MÉZ,CUKOR,OLAJ ugyan ezt tudja szinte ingyen :)
Én ajándékba kaptam, nem venném meg ennyi pénzért !

anievi

2018. július 18.

Imádom, fantasztikus :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Imádom, fantasztikus :)

banita4

2018. június 17.

Szuper termék, teszi a dolgát, szép puhává varázsolja az ajkaimat és az illata és íze isteni. :-)
Nagyon sokáig elég de ha elfogy biztosan kipróbálok még egy-két fajtát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Nagyon sokáig elég de ha elfogy biztosan kipróbálok még egy-két fajtát.

Mancsoska

2018. március 15.

Szeretem az illatát és az ízét is, de nekem kicsit szárította az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Szeretem az illatát és az ízét is, de nekem kicsit szárította az ajkaimat.

szilvasitimea

2018. március 7.

Imádom az ízét és az illatát! Finoman radíroz, nincsenek durva szemcséi. Minden napos használtra is tökéletes. Egy idő után azonban beszárad picit, és nehezebb kiszedni, de ettől még ugyanúgy teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

mafalda

2018. január 27.

Nagyon szeretem, jó kis termék, illata is klassz kólás! 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Nagyon szeretem, jó kis termék, illata is klassz kólás! 😍

Lushlife

2018. január 17.

Imádom az ajakradírokat, ennek a terméknek is megvan a pozitívuma például isteni illata/íze van és ajakápolóval együtt remekül hidratál. Én úgy szoktam használni, hogy miután hetente háromszor leradírozom az arcom, a számat is leradírozom(ujjal felviszem, dorzsolom,lenyalom,ajakapolozok). Igazából nem egy létfontosságú termék de ajándékba vagy csak egy kis extrára vágyóknak szerintem király.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

Pressia

2018. január 13.

Egynek elmegy, de ugyan ezt el lehet készíteni otthon házilag. Olyan felesleges pénzkidobásnak érzem. Magamtól tuti nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

kecskesszuszu17

2017. november 23.

Szeretem, szépen helyrehozza az ajkaimat. Az illata kicsit a kólára emlékeztet, de én nem szívesen nyalom le, bármennyire ehető is, mert az íze szerintem nem annyira jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.