Lush

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Karácsonyi limitált kiadás

"Sok mindent kaphattál már Télapótól, de ilyet talán még soha: rengeteg friss almalevet! Rázd meg a zselével teli tégelyt, mely épp úgy reng, mint Télapó pocakja, majd irány a zuhany! A sűrű, selymes habban van édes és gyümölcsös bergamottolajjal, bőrnyugtató rózsa abszolút és vidám illatú neroli is, mely kényeztetve tisztít. A benne található karragénmoszattól a vidám kis zselé sportosan táncol és csodásan puhít."

sznono89

2021. szeptember 18.

Könnyen leszakadnak belőle darabok. Az illata finom, de elég erős. Nem tudom, a csillámok miből vannak, csak remélni tudom, hogy nem műanyagból, ha már annyira hirdeti a cég a természetességet. Ajándékba kaptam, biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

justfanny7

2020. október 14.

Illata zseniális, de a mállást én is tapasztalom. 50% akcióban megérte ezért a 3csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

kerteszke

2020. január 21.

Én is viszkettem tőle. Ráadásul több alkalommal leszakadt belőle egy-egy nagyobb darab és mire pislantottam, leúszott a lefolyón. Az előbb konkrétan a maradék 30 százalék foszlott szét a kezemben. Szerintem a teljes állomány 70-80%-a ott végezte. Soha többet nem veszem újra, mert teljes pénzkidobás. Dühítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

BRebi

2019. december 30.

A Lush tusfürdőkhöz hasonlóan ennek is nagyon tartós az illata, pihává varázsolja a bőrt. Nekem ez a zselés változat nem igazán jött be, folyton csúszkált a kezemben, emiatt kezdtem unni a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

naiyah

2019. február 27.

az illata csodás, és nagyon vicces, csak rendkívül hamar elfogy és mállik a kézben

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

bugeyes

2019. január 16.

Az ünnepi időszakban kaptam ajándékba. Jópofa, mókás design, ez nagyon tetszett, viszont nekem viszketett tőle a bőröm. Igen, igen... tudom, hogy ez szinte lehetetlen, mert Lush stb., de sajnos így van. Az illatát én csak zuhanyzás közben éreztem, rajtam egyáltalán nem lehetett tartósan érezni zuhanyzás után, de nem is bánom, mert amúgy nem fogott meg egyáltalán. Az állaga miatt egyébként is elég körülményes volt használni. Magamnak biztosan nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

ivysaurus

2019. január 4.

Imádom! Az illata telitalálat, nagyon karácsonyos, a zselé és az ötlet, valamint a kivitelezés nagyon mókás. Zuhanyzás után még órákig érzem magamon az illatát. Azt nem értem, aki azt írja, hogy nem gazdaságos, hiszen nagyon kevés is elég belőle, annyira intenzív. Én jelenleg egy hónapja használom nap mint nap, de még mindig meg van a háromnegyede.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Black Fairy

2019. január 1.

Nagyon szeretem a tusfürdőzseléket. :D
Ez viszont a kevésbé kedvencek közé tartozik, mert amennyire tetszett az illata a boltban, annyira utálom zuhanyzás közben...
Ezenkívül nagyon ragaszkodóak a kis csillagok meg a csillám, utóbbi nem zavar, de a csillagoktól mindig nehéz megszabadulnom...használat közben is érzem, hogy karcolásszák a bőrömet...

Amúgy nem szárít, szépen habzik jól tisztít, és nagyon mókás az állaga...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

Nagyon szeretem a tusfürdőzseléket. :D

Amúgy nem szárít, szépen habzik jól tisztít, és nagyon mókás az állaga...

Aphrozin

2018. december 5.

Nagyon vicces termék, mindig jó vele kezet mosni, mert elképzelem, hogy a télapó pocakja rezeg, mint a kocsonya. Az illata nagyon finom, és sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

gretahegedus1991

2018. július 24.

Akcióban vettem, az érzésem az az, hogy nem lehet elfogyasztani, persze töménytelen mennyiségű lush cuccom van, imádom őket, ebben a legjobb, hogy a repülőn nem folyadékként értékelik, ezért nem kell aggódnom a poggyászban tárolt mennyiség miatt. Ez az legnagyobb előnye. Jó az illat. Kövi sale-en is veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 24.