Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   55g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: horzso, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Kiszerelés:   55g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A Seanik korongocska a tenger csodáival készül. Van benne a hajnak lágy tapintást kölcsönző ír tengeri hínár gél, proteinekben gazdag japán nori hínár és tisztító hatású tengeri só. A szicíliai citrusolaj és narancsvirág kivonat tisztává és illatossá teszi a hajat. Mimóza és jázmin esszenciával.

snovvflovver

2021. március 14.

nagyon meg akarom szeretni a keveset szemetelo samponkorongos eletet, ezzel kezdtem. egeszen elegedett vagyok vele, bar a nagy celom hogy 2 helyett 3 naponta mossak hajat, nem jott ossze. tenyleg kicsit szaritja a hajvegeket de ezt lehet balzsammal konnyen orvosolni, hasznalok is hozza. a tovenel viszont megemeli, nagyon jo tartasu a hajam mosas utan es 2 napot siman frissnek nez ki. azer 4 csillag mert azt igertek hogy ezzel tuti sikerul kitolni 3 napra a hajmosasi ritmusom (de nem). viszont kiserleteztem azota egy masikkal, nagyon nem jott be, ujra fogom ezt a Seaniket venni inkabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

Zsozsi20000118

2021. március 2.

Sokáig halogattam a kipróbálását, mert féltem, hogy kiszárítaná a fejbőrömet, ami nekem elég érzékeny. Nincsen semmilyen bőrbetegségem, ekcémám, stb., de sajnos sok sampont nem bír elviselni a bőröm, viszketni kezd és hol apróbb, hol nagyobb darabokban hámlani kezd. Szóval mindig félek új samponokkal kísérletezni...:D Végül úgy döntöttem, egye-fene kipróbálom, és láss csodát, (LUSH csodát, jaj de rossz :'D) szuperül működik! Egyeltalán nem szárított, sem a hajamon, sem a fejbőrömön nem tapasztaltam negatívumokat, nagyon finom mimózás, könnyű illata van. Heti 2x szoktam hajat mosni vele. Én minden samponkorong mellé használok balzsamot, ezt ajánlom mindenkinek! Szóval ha valaki attól félne, hogy szárít, ajánlom neki, hogy próbálja ki ezt a kis csodát, nem kell tőle félni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

Nyonyika

2021. január 31.

Összességében szeretjük ezt a terméket (párom is használta, és imádta, ő biztosan 5 csillagot adna). Igazából én is szerettem, jól felhabosodott, kellemes volt és tiszta a hajam utána. Azért vontam le egy csillagot, mert drágának tartom, így ketten hamar el is fogyasztottuk és igazából, ahogy fogy el és egyre kisebb úgy kezd szétesni és használhatatlan lesz a végére. De természetesen az tök szuper, hogy csomagolás mentes meg minden, szóval szerintem fogunk mi még ilyet venni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

Tig

2020. október 24.

A kedvenc samponkorongom a Lush-tól, de ez lehetne a többiről írt véleményem is, amiket szeretek és próbáltam (Karma Komba, Jason...,, Jumping Juniper, Dirty, Honey…, Soak and Float, Montalbano). Szerintem jól tisztítanak, a Seanik illatát imádom a legjobban. A hulladékmentesség miatt választom ezeket már évek óta. Vártam, hogy bejöjjenek a drogériás samponkorongok is, hogy olcsóbb alternatíva is legyen, de amit közülük próbáltam, nem győzött meg. Pl. a Nature Box szilárd samponok tisztító hatása számomra (sűrű és erős hajam van) a Lush-osok nyomába sem ér. Hogy fair legyek, ár szempontjából azért fontos megjegyezni a Lush javára, hogy korábban a dm-es alverde folyékony samponokat használtam, amik gyorsan fogytak (a sok hajam miatt), számolgattam és arra jutottam, hogy anyagilag kb. ugyanott tartok, ha megveszek 4 flakon alverde sampont, mint ha megveszek egy samponkorongot, ami időben nálam kb. ugyanaddig bírja. Tehát igazából nem drágább és legalább hulladékmentes. Nem tapasztaltam a fejbőröm, vagy a hajam száradását. Fontos, hogy ezekből a samponokból nem kell túl sokat a hajra felvinni, és nem közvetlenül a koronggal kell dörzsölgetni a hajat, hanem a korongot kézbe dörzsölgetni és a habot felvinni a hajra. Persze könnyen el tudom képzleni, hogy szárazságra hajlamos hajakat-fejbőröket szárít, mert elég intenzív a tisztító hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 24.

ahalasz

2020. október 15.

Nagyon durván kiszárította a fejemet és a hajamat, majdhogynem ropogós érzésű volt. Alig vártam, hogy újra megmossam rendes samponnal. Többször kipróbáltam, hátha, de az eredmény sosem győzött meg. Csak azért 2 csillag, mert zero waste

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

czkata

2020. szeptember 30.

Láthatóan fényesebb a hajam tőle, szeretem az illatát és a zero waste jellegét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Láthatóan fényesebb a hajam tőle, szeretem az illatát és a zero waste jellegét.

Marcipancica

2020. május 25.

Nagyon durván jó ez a sampon, finom, kellemes, diszkrét illata van, szép lesz tőle a hajam és sokkal kevésbé zsírosodik, valamint csillogó, és jó a tartása. Nagyon sokáig elég!! Megéri az árát, és a környezettel is jót teszünk, ha ezt a terméket választjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

barva.lilla

2020. május 22.

Imádom 🥰 először kicsit húztam a szám az ára miatt, de lassan 2 hónapja használom és még 2 hónapot simán bírni fog. Alapvetően zsíros hajamnál a hajmosást +1 nappal kitolta. Könnyed érzetű a hajam mosás után. Nagyon jól habzik és precízen tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Boudica

2020. március 23.

Már többször újravettem ezt a sampont, nem hiába. Gyorsan zsírosodó hajam van, amire sokáig kerestem megfelelő sampont. Amikor megvettem figyelmeztettek, hogy sok tengeri sót tartalmaz, így hajlamos szárítani, ami tényleg igaz, de alapos balzsamozással ez kieszközölhető. Sokkal tovább nem nem tart mint egy átlagos sampon, de olyan finommá és selymessé teszi a hajamat, hogy abszolút megéri. Szerintem még nagyon sokáig fogom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 23.

Laroselly

2020. március 9.

Zsíros hajra ajánlották, volumen növelő hatást ígértek a csajszik a boltban, ez egy pár hétig meg is volt mondjuk az első 8 hajmosásnál, utána, mintha elvágták volna. Nagyon szépen tisztította a hajat, de kellett hozzá mindenképp egy balzsam. Tetszet, hogy nem volt csomagolás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 9.

Hidratálók: Algae Extract