Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   55g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: horzso, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Kiszerelés:   55g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A Seanik korongocska a tenger csodáival készül. Van benne a hajnak lágy tapintást kölcsönző ír tengeri hínár gél, proteinekben gazdag japán nori hínár és tisztító hatású tengeri só. A szicíliai citrusolaj és narancsvirág kivonat tisztává és illatossá teszi a hajat. Mimóza és jázmin esszenciával.

lillus09

2019. december 19.

Nekem is zsírosodásra hajlamos hajra ezt ajánlották az üzletben, pedig eredetileg nem ezt akartam. Sajnos, nekem nem vált be, mikor megmosom tisztábbnak, frissebbnek tűnik a hajam, de másnapra ettől is ugyanúgy bezsírosodik a hajam. És rettenetesen ki is szárítja a tincseimet. Amúgy jól habzik, sokáig elég, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

SzarkaVivien

2019. december 17.

Az illata nagyon jó, hajszárítás után selymes a hajam, viszont! másnap megint mosnom kell, mert iszonyatosan zsírosítja az amúgy is zsírosodó hajam. Szerencsére én fejbőrviszketést nem tapasztaltam meg vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

Anada

2019. december 5.

Teljesen oké lenne, de arra kellett rájönnöm, hogy meg kell válnom a lush szilárd samponoktól az sls miatt :/ nagyon szárít, és féltem a fejbőrömet, inkább visszatérek a kímélő babatermékekhez :/ nem értem, miért sls van minden szil@rd samponjukban :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

typical

2019. október 2.

Az első sampongkorongom, a Lushban gyorsan zsírosodó hajtövekre ezt ajánlották. Maga az ötlet és a kivitelezés nagyon jó, nem szeretnék visszatérni a flakonos samponokhoz, de valószínűleg nem ő lesz az, amit újravásárolok. A tengeri sótól csikorgósan száraz lesz a hajam, és 2 nap után elkezd viszketni a fejbőröm (mellesleg ugyanúgy zsírosodik). A hossza is elég száraz, pedig balzsamozok-hajolajozok. Korpát és sebeket szerencsére nem okozott, akkor nem folytatnám tovább, így azért elhasználom.
Használat után mindig figyelek rá, hogy meg tudjon száradni - egy négyzet alakú lush fém tárolóban tartom - kb 20 alkalommal használtam, és szerintem még minimum ennyire elég lesz, de kétlem, hogy 80 hajmosás összejönne.. de majd update-elek :)
Következőnek nem engedem rábeszélni magam, de mindenképp kipróbálok másik Lush samponkorongot.

Up: most olvasom, hogy SLS van benne, és ahogy ránéztem, az összes Lush samponkorongban is. Valószínűleg ez okozza a fejbőröm viszketését, így azthiszem, elkezdek másik szilárd sampon után nézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Futureline

2019. október 2.

Rothado fejbor es szalmabala haj avagy a ket kokorszaki szaki. Fredi es Beni kedvenc markaja! Ok is ezt ajanljak. Regen volt egy Lush(f)os korszakom.Rengeteg trutyit megvasaroltam toluk. Ezzel a kaviccsal mostam a hajam kb. 2 hetig. Eleg maradando elmeny lett szamomra. A vizes hajba dorgolve oriasi habot kepez. Az elso mosaskor dus es konnyed lett a hajam (balzsammal). Aztan egyre szarazabb es szarazabb. Raadasul olyan eros korpa alakult ki amit meg eletemben mas samponnal nem tapasztaltam (pedig volt jo par). A vegen mar kezdtem Kovakovi Vilmava atalakulni, egyre sz@rabbul nezett ki a hajam. Ugyhogy visszaadtam a termeszetnek. Azaz kidobtam. Bar fogalmam sincs hogy a Sodium Lauryl Sulfate pontosan melyik reszen talalhato a termeszetnek. De en megbizom a Lushban ami termeszetes az az is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

sixunderground

2019. augusztus 24.

Nagyon sokaig szemeztem vele az illata miatt, es miutan a New es a Karma korongokkal jok voltak a tapasztalatok, megvettem. Bar ne tettem volna, egy hasznalat utan veres sebekkel lett tele a fejborom tole, es iszonyatosan viszketett.
Landolhatna a kukaban, de meg gondolkozom, hogy odaadom valakinek, aki talan el is tudja hasznalni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Milli88

2019. július 30.

Nagyon göndör, sok és szárazságra hajlamos hajam van. Eddig sem a zsírosodással, sem a hajvégeimmel nem volt nagy gondom és szerencsére a korpa is elkerült. Szerettem volna kipróbálni egy csomagolásmentes sampont, hogy ezzel is óvjam a környezetet és csökkentsem az ökológiai lábnyomomat. A boltban a Seanik szilárd sampont ajánlották, mondván a göndör hajamra ez tökéletes lesz. Hát nem lett az, nagyon nem. Az eddig egyébként viszonylag kezelhető hajam száraz és sprőd lett, a fejbőröm iszonyatosan elkezdett viszketni és ami a legrosszabb, hogy pattanások alakultak ki rajta. Ezek a pattanások egy nap elteltével pedig átalakultak sebekké. Óvatos fésülködés alkalmával pedig sírni tudtam volna, mert olyan érzékeny volt a fejbőröm.
Amióta nem használom és visszatértem a régi hajápolási rutinomhoz elmúltak a sebek és a pattanások. Drága szappanként fogom elhasználni és bízom benne, hogy a kezemet nem teszi tönkre. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

HardCandy092

2019. július 15.

Meglepnek ezek a negatív vélemények, mert számomra ez az egyik legjobb sampon korong. Nincs nagyon zsíros hajam, mégsem veszem észre, hogy szárítana. A tápláló korongok nekem zsírosítanak nagyon, ez viszont pont jó. Sőt, az én hajam puhább tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

zsofiakrly

2019. február 28.

Heti 2-3x használom a hosszú hajamra, mégis már 6 hónapja megvan! Megfelelően kiszárítva nagyon sokáig kitart. Tényleg eléggé szárít, de úgy is ajánlják, hogy a hajvégeket nem kell vele igazán mosni. Plusz kondícinálóval kiegészítve nekem nem volt vele nagy problémám. Újra azért nem fogom venni, mert ha az ember nem mossa ki nagyon alaposan, könnyen korpásít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

mcspm

2019. január 21.

Zsírosnak zsíros a hajam, (ezért is tetszett meg ez) de nem ennyire! A boltban mondták, hogy különösen sok tengeri sót tartalmaz..nos tényleg sokat. Nagyon száraz lett tőle a hajam és a fejbőröm is. Mostmár korpásodik is. Még úgy sem lett jobb, amikor egy másik samponnal együtt használtam.
Az illata finom.. Csak azoknak ajánlom akiknek naponta kéne hajatmosniuk.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

Az illata finom.. Csak azoknak ajánlom akiknek naponta kéne hajatmosniuk.
Nem veszem újra.

Hidratálók: Algae Extract