Lush

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2014. november 12.

Ár:   2090 Ft
Kiszerelés:   50g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Egy masszázs ezzel a tömbbel – igazi jutalom az élettől. Add át magad az édes és kifinomult illatnak, mely az Earl Grey tea és a citrusok hangulatát idézi, dőzsölj az olvadó vajak krémes lágyságában, és meglátod, a feszültség testedben-lelkedben semmivé válik.

A bergamott, a perzsa limeolaj és a citrom vegyítéséhez az Earl Grey tea adta az ötletet, és a tömb díszítése is tealevelet ábrázol."

Flanna

2017. november 30.

KEDVENC! sajnos már nem lehet kapni :( az illata valami isteni, szüleimnek vettem karácsonyra, hogy masszírozzák ezzel egymást, és még mindig van belőle, egy évig elég volt. Nagyon jól hidratál, remélem újból lehet majd kapni, igazi kis spa élményt nyújt! (Ja, és azt azért vegyük figyelembe, hogy ez egy masszázstömb, nem testápoló vagy testvaj, nyilván hipp-hopp elfogy, ha rendszeresen van használva)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 30.

kecskesszuszu17

2017. november 23.

Szuper kis termék, ami sajnos már nem kapható, bár egy jó darabig biztosan elég lesz még. Az illata nagyon finom citrusos, keleties. És nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

Martili

2017. október 29.

Nekem ár / érték arányban megfelelő volt ez a termék. Szeretek vele krémezni, férjem is imádja az illatát. Örültem, hogy végre megvan a testápolóm, ami nem kommersz, jól hidratál és tényleg kellemes illatú. Mindezek miatt nagyon mérges vagyok, hogy a Lush megszüntette ezt a termékét Magyarországon. A Westenben már pár hete nincs és az Alléban is ma én vettem meg az utolsót. Nagy kár érte. Ha több példány lett volna, betáraztam volna belőle ☹️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

kattja

2017. szeptember 21.

Annyira jó illata van, hogy az valami hihetetlen! Fűszeres, akár csak az earl grey. Nem tolakodó, ha bekened magad vele éjszaka reggelre nem érződik (sajnos :(..) Egyszer használtam eddig, használata nagyon könnyű. Puha volt utána a bőröm, de a hidratáló hatása még tesztelés alatt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Elyana

2016. június 21.

Még nem fogyott el, de nekem eddig nagyon bevált. Első használat előtt kb alig érezni valami illatot, de amint elkezd olvadozni kiderül a valóság :) Szerintem tökéletes az illata egy testápolónak, mert érezhető, jelen van, de nem tolakodó. Már csak arra vagyok kíváncsi meddig lesz elég.

Update: Ezért nem vonok le csillagot, mert senki nem ígérte, hogy az áráért cserébe sokáig elég lesz, de sajnos nagyon hamar fogy, pedig csak minden második nap használom. Azért szerintem megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

mily0000

2016. május 19.

En kifejezetten earl grey illatot vartam ettol a termektol.Ehelyett intenziv,citrom illat.
Az allaga jo,de nekem az illat nagyon eros.
Inkabb idosebbeknek ajanlott!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 19.

Az allaga jo,de nekem az illat nagyon eros.
Inkabb idosebbeknek ajanlott!

kovacskatalin1992

2016. március 28.

Nemrèg kaptam ajàndékba. Eddig nagyon pozitív a tapasztalatom. Az illata isteni, a kissé száraz bőrömet jól hidratálja, egy kicsit hosszabb idő mire beszívja a bőröm. Lassan fogy, szerintem sokáig elég lesz. Èn elègedett vagyok vele! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

kismackoful

2015. december 31.

Első pár használatnál nem tűnt fel,minden rendben volt, jó illat, bár a Pearl nálam jobban befutó.
Tegnap is használtam fürdés után,ahogy eddig.Elég érzékeny az orrom és kényes is vagyok az ilyesmivel kapcsolatban.Ma reggel szimatoltam mi ez a halszag, mintha a kezemen maradt volna az olajos konzerv hal szaga nyitás után.
A bőrömnek van ilyen szaga, rájöttem, valószínűleg valamiért az én bőrömmel nem kompatibilis most már bár ilyet még soha nem tapasztaltam semmilyen kozmetikumnál és tegnap este sem jelentkezett ilyesmi, lehet, hogy az egyik vagy másik összetevő az elpárolgást követően ilyen fura szagú lett. Nem hiszem, hogy megromlott volna, mert nem rég kaptam. Mindenesetre nem veszem újra, kizárt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

Tinkatinka

2015. június 29.

Első lush-os masszástömb, és nem nyúltam mellé. Nyugodt szívvel ajánlom allergiásoknak is (ha bergamott illóolajat natúrban már tesztelték csuklón). Megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

soakau

2015. május 16.

Nem tudtam elmenni az újonnan érkezett masszázstömbök mellett, az áruk is kedvező (Lush-hoz és a már a korábban kínálatban lévőkhöz képest), muszáj volt végre kipróbálnom egyet. A boltban valahogy nem éreztem az illatát, csak itthon derült ki, hogy a korábban kapható Sakura parfüm illatához hasonlít a legjobban, amit én éppen nem szerettem annyira. Azért nem hagytam használat nélkül, érdekes módon most már egy finomabb, kicsit kakaós illatot is érzek rajta, így egyre jobban megszeretem. A használata egyszerű, a fűtőtest előtt (kell neki egy kis meleg) a tömbbel átkenem magam. Kicsit olajosabb érzetű, nem igazán krémes, ezért kézzel már nem masszírozom át, csak felveszem a pizsit és irány az ágy. Reggelre puha és még mindig illatos a bőröm. Ez az első masszázstömböm, de biztos nem az utolsó, lustábbaknak, mint jómagam, akik nem szeretik percekig krémezni magukat, mindenképpen megér egy próbát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Tisztítószerek: Citrus Aurantifolia (Lime) Oil
Illatanyagok: Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Parfum / Fragrance, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Citrus Limonum Oil, Hydroxycitronellol, Citral, Geraniol, Eugenol, Limonene, Linalool

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!