Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

"A csillagokat is lehozzuk az égről, hogy minél frissebb, izgalmasabb szappant készíthessünk neked. Ez a lime-mal és a szicíliai citromligetek mediterrán hangulatát idéző citromolajjal teli, pezsdítő szappan mindig remekül felélénkít, amikor úgy érzed, egy kis plusz energiára van szükséged. A fantasztikus hullócsillagokat vidám színekkel, csillámokkal és jókedvű bergamottolajjal idéztük meg. Miután megfürödtél vele, olyan ínycsiklandó illatod lesz, mint a serbetnek!"

seen

2020. december 18.

Haaaaaat...ez is egy a lush "sosem jegyzett dolgok aktában" nálam...citrusos illat, lehetne vmi olcsó 2 forintos gagyi is, ha nem tudom, h lush. Aki fél a lush illatoktól, hát ettol nem kell, unalmas citrom olaj illat mindenféle egyedi jegy nélkul... komolyan azert ne feledjuk ezek erosen tularazott termekek..ugyanmár..mi ez?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 18.

Black Fairy

2018. november 1.

Kellemes, narancsos illata van, nem szárítja a bőrt, egész jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Kellemes, narancsos illata van, nem szárítja a bőrt, egész jól habzik.