Lush

Ár:   5190 Ft és 10 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Milka, Módosítva: 2018. május 13.

Ár:   5190 Ft és 10 990 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 30 ml
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"A parfümöt egy történet ihlette, melyet Sheema Mukherjee indiai származású zeneszerző és szitárművész mesélt el nekünk. Éppen Darjeelingben üldögélt egy kávézóban, amikor a tulajdonos figyelmeztette, hogy óvakodjon a veszélyes Sikkim lányoktól, mert elcsábították és ellopták a vejét. Mindezt tetőtől talpig felöltözve, csupán a testük finom, érzéki mozgásával érték el. A csábítás eme erotikus módozatát frangipáni, vanília és tubarózsa elegyével örökítették meg."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Moringa

2018. augusztus 26.

A lush boltok hangulata annyira be tud rántani, hogy azonnal vásárolni támad kedvem. Ennek az illatnak is sikeresen bedőltem. A Gorilla parfümök nagyon különlegesek, de amint hazavittem... az jutott eszembe, hogy ez nem "utcára" való parfüm. Egy alkalommal ültem a buszon és valaki felkiáltott, hogy: mi ez a BÜDÖS parfüm illat. Egy szó mint száz: a sikkim girls nem való minden orrnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

mona82

2018. július 30.

Ápdét: ebben a dögedelem melegben gyönyörű mély, meleg virágillattá változik, nem győzöm szagolgatni a csuklómat :)

Első Lush élményem, imádom! Rajtam finom, keleties, virágos, de mélyen füstös is, igazi Kelet hangulat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

GNóri

2018. május 9.

A Lush parfümök általában elég megosztóak, ez a Sikkim Girls-nél sincs másképp. Napok óta vívódom rajta, hogy tetszik-e vagy sem. Bizonyos akkordjai érdekesek, mégis, olyan idegennek érzem a bőrömön, ugyanakkor viszont folyamatosan a csuklómon az orrom. Fehér virágos illatjegyei vannak, ennek ellenére rajtam kifejezetten fülledt, meleg, fűszeres, olajos-balzsamos, igazi arabos, orientális darab. Van benne az én orromnak egy kicsit idegen, kellemetlen, kesernyés, fűszeres-olajos akkord, amin napok óta kattogok, hogy mire is hasonlít...Míg végül rájöttem, hogy minden fogyókúrázó és narancsbőrrel küzdő lány 'legjobb barátjára', a 'zsírégető' paprikás masszázsolajra emlékeztet. Talán pont emiatt olyan szokatlan, és tölt el rossz érzéssel, amikor a parfümöt viselem. Tudat alatt biztos eszembe juttatta a fájdalmas estéket, amikor paprikaolajjal tekercseltem magam, majd a konyhai hideg járólapon fetrengtem, és üvölteni tudtam volna attól, hogy mindenem ég:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

princesskate87

2017. március 2.

Külföldi Lush boltban próbáltam ki a Karmával egyetemben, mindkettőjüket soknak éreztem akkor, de 1-2 óra múlva, szelídülve megtetszettek. Karmát is, majd őt is beszereztem, őt krémparfüm formában, ami nekem tökéletesen megfelel, krémparfüm létére elég tartós, és így nem érzem töménynek egyáltalán. A Lust a favorit, de őt is nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

szilviakiralyno

2017. január 26.

Friss:
Azt tudtam, mert régen olvastam valahol, hogy a frangipáni illata képes függőséget okozni, de nem gondoltam volna, hogy tényleg, és ennyire. Ez az illat mesébe illően varázsolta el, kaparintotta meg a szívem, és okozott nekem teljes addikciót. Észrevettem, hogy amikor nincs rajtam, mert mást teszek magamra, erre vágyom, szinte megbabonázva keresi az orrom az illatot, és 2-3 nap másik illat használata után vissza kell térnem hozzá, egyszerűen érezni akarom, kell. Még szerencse, hogy vettem belőle még egy üveggel magamnak.
Az egyik Lush üzletben még egy plusz információt is kaptam, hogy van az üveg alján jelzés, hogy a Lush laboratóriumában melyik parfümőr keverte épp ki, a Sikkim Girls -nél vagy Nina vagy Mario. Ugyanaz, félreértés ne essék, csak épp egy nüansznyi többségben van a jázmin Mario által kevert csodaszerben, szerintem sokan nem is vennék észre, én is csak azután, miután tudatosan felhívták rá a figyelmem. Nagy szerelem lett nekem ez az illat, remélem mindig marad a palettán, mert ilyennel még nem találkoztam.
Gyönyörű, mély, csodálatosan füstös virág.
2016. november 21
Második illatom a Lush-tól, és ez is csoda, ő is befutó. Tökéletes ellentéte a Breath Of God illatnak, ha lehet ilyet mondani. Ott már áradozásom leírtam. A Sikkim Girls is kelet, ez is maga a KELET, de valahogy másként. Fehér virágok áradnak édesen, frangipáni, tubarózsa, jázmin. A pagodafa illata a legintenzívebb, kis vaníliával, de valami leföldeli, és elmélyíti, de édessége megmarad. Virágos édesség ez, nem cukorka, hanem ölelésre ösztönző, gyönyörűen nyíló szirmok, törékenyek, de mégis a maguk nemében a legerősebbek. Van valami fűszeressége, amit csak keleten érezni, itt talán csak az a titok, hogy a Sikkim Girls virágai mind abszolútumok, koncentrált kivonatok, nem szintetikus virágillatok. Csábító és érzéki illat, ha nem én volnék aki viselem, forognék magam után a tömegben, és keresném az illat gazdáját. Girls: de nem csajos. Nőies, változékony, de érzékien rafinált. Gyöngyszem a trendek felett. A vanília áradását így még nem éreztem, mert a benne lévő virágesszenciák mind-mind hasonlóak, és úgy egészítik ki egymást, hogy gyönyör érezni. Ez a parfüm egy boldogsághormon, mosoly a világra, egy szexi kacsintással kiegészítve, ha viselem úgy érzem nincs bánat, csak derűs életvidámság. ( és persze csábítás, az meg jó merészen.) Érzéki, puha, virágos szépség, nagyon tartós. Örülök neki, hogy elcsábultam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

Friss:
Gyönyörű, mély, csodálatosan füstös virág.
2016. november 21

x

2016. december 15.

Tegnap végre tesztelhettem, elképesztő mély, gyönyörű, fűszeres virágillat. Az Elefánt és a Mauboussin edp jut eszembe róla, ők még ilyen bőkezű, meleg illatúak. Nagyon természetes hatást kelt az egész, közben pedig leginkább füstölőre emlékeztet. Szeretek füstölőillatú lenni, tehát nálam ez a jelleg pozitívum.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

cirkulacio

2015. november 19.

Krémparfümben van meg, igazi keleties , jázminos illat. A krémparfüm lehetne tartósabb is, de a fújos Lush parfümöknél tartósabbal még nem találkoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Emme

2015. október 5.

Nekem nagyon nagyon megtetszett ez az illat, rajtam füstös,érzékies illatnak tűnik, de mégsem csap pofon,inkább olyan simogatós, csábítós..:D A krémparfüm változatban van meg, olyan kis picur,elfér a táskában , fiókban, zsebben is akár...:D Órákig érzem az illatát,annyira szeretem. Az eladó is kimondottan ezt ajánlotta amikor az üzletben végigszagoltam és próbáltam magamon mindet :D tuti újraveszem, remélem soha nem vonják ki a kínálatból

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

aliz1105

2013. október 1.

ezeknek a parfumoknek kell 30 perc mire kialakul a bóron a finom illat. Kiprobáltam a boltban, egyáltalán nem tetszet. Aztán mikor hazaértem , megszagoltam a csuklómat. Hú ez mesés illat. És milyen sokáig tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Citral, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Farnesol, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.