Lush

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RitaL, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"Egy mennyeien tisztító élmény lefekvés előtt; a természetes vajakból és olajokból készült álomszerű arctisztító balzsam egyszerre nyugtatja a bőrt és az idegeidet. A fair trade bio kakaóvaj, a kiegyensúlyozó jojobaolaj és a gyengéd mandulajal összefog a francia levendulával a tökéletes lefekvés előtti kényeztetésért. A zabtej és a mandulaolaj pihepuha bőrt teremt - vidd fel egyenesen a bőrödre, masszírozd be és töröld le egy nedves vattakoronggal vagy arctörlővel."

sugarplum2

2020. május 11.

Kifejezetten nem szeretem a levendula illatot de ennek a szappannak annyira finom illata van, hogy már csak ezért újravenném.

A leírás szerint miután az arcomon használom, egy nedves pamaccsal törlöm le, így rögtön elmúlik a viaszos érzés. A bőrt nagyon jól puhítja.

Viszont az árához képest meglepően picike szappanról van szó, de eddig úgy néz ki, hogy lassan fogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

tamarakr

2020. április 14.

A teli arctisztio rutinom allando tagja, sajnos a melegebb honapokban mar kicsit sok a boromnek, de ettol fuggetlenul nagy kedvenc. Nagyon szepen es alaposan tisztit. Sminklemoso utan szoktam hasznalni, majd vizes vattakoronggal attorlom az arcomat es kesz. Estere nem is kell arckrem. Egy ilyen kis korong nalam kb. 2-2,5 honapra eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

TAnna94

2020. április 5.

Szeretem az illatát. Sminklemosás után szoktam használni, extra tisztításnak és arckrém helyett tökéletes. A méretéhez képe az ára elég magas, így csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

bubilany

2020. március 5.

Sminklemosás után használom, így tökéletesen leszedi a sminkmaradványokat. Az arckrémet nálam teljesen kilőtte ez a kis csoda, reggelre pihe-puha és hidratált az arcom tőle. Az arcbőrömet teljesen helyrerakta,az illata pedig mesés és nyugtató.
Biztosan újraveszem!!!!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Biztosan újraveszem!!!!!!!

Bocse

2019. október 7.

Ezt ajánlották a boltban a száraz bőrömre és milyen jó, hogy megvettem! A bőröm csak úgy issza be az olajokat, reggelre puha lesz a bőröm. Nem vagyok egy levendula fanatikus, de ez az illat isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Regi23

2019. szeptember 13.

Körülbelül 2-3 hete használom, de már most nagyon szeretem. Sminklemosás után szoktam használni este, segít az esetleges sminkmaradványok eltávolításában, és nagyon nyugtalólag hat. Abszolút hozza azt, ami a leírásban van, es isteni illata van. Nagyon lassan fogy, annak ellenére, hogy naponta használom, meg alig látszik, hogy fogyott volna belőle valami. Illetve az ára is nagyon baráti, szerintem nagyon jo választás ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

darbarad

2019. április 14.

Többlépcsős sminklemosás/arctisztítás utolsó lépésére ez a tökéletes termék. Kellemes az illata, egyszerű a használata, a hatása pedig magáért beszél, a leírás nem hazudik. A Lush többi termékéhez képest az ára is elég alacsony, és egy korong nagyon sokáig kitart, nekem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

vaniliavillam

2019. február 24.

Micellas viz es olykor bioderma arclemoso utan meg ezt is hasznalom. Nagyon jo az illata, jol hirdatal, egy kis korong kb. 2 honapog eleg. Nagyon szuper termek, csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Shorea Stenoptera Butter
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Coumarin, Linalool

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.

Zabtej. A zabtej alapja az abrakzab, mely a legnagyobb fehérjetartalmú gabonaféle, ami igen gazdag telítetlen zsírsavakban, és ásványisó tartalma is magas. Paula Begon szerint az összetevőnek gyulladáscsökkentő hatása is van. Az összetevő tartalmaz glutént. További információ --->

További info az összetevőről a KM-blogon >>