Lush

Ár:   995 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nemethanna196, Módosítva: 2019. március 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"A hűsítő levendula és a megnyugtató tonka mókás habjai nyugodt pihenést biztosítanak éjszakára. Ahogy a zuhany alatti gondolataid lassan elcsendesednek, mikor az éjszaka a végéhez közeledik, az ylang ylang elrepít Álomországba. Mielőtt bárányokat számolnál, engedd meg a zuhanyt, tartsd a zuhanybombát a víz alá és nézd, ahogy pezsegni kezd. Végy egy nagy levegőt, engedd, hogy az illóolajok aromája körülvegyen, majd kend be magad tetőtől talpig az illatos habbal, amíg a bomba el nem fogy. A nátrium-alginát lágyító zselét képez a vízben, a zabpehely pedig gyengéden fényesít, tisztít és nyugodt álmot ígér."

RCC

2021. május 30.

Annyira jó ötletnek hangzott pedig, de elég csalódás volt ez a termék. :(
Vannak napok amikor jól esne használni az egyik habfürdőm és lazitani, de túl fáradt vagyok már és elaludnék a kádban vagy épp a vízszámla kezd túl magas lenni, gondoltam olyankor ez egy jó alternatíva lenne. Elsőre kb a harmadát vágtam le, de egyszerűen nem akart megfelelően olvadni a termék, éreztem ahogy kisebb darabok a habban karistolnak, hiába tartottam víz alá hosszabb ideig is. Kb 3 alkalomra elég lenne szerintem tusfürdőként használva, ami egész gazdaságos.
Az illata miatt vettem ezt, ami kicsit visszafogottabb szárazon mint a Sleepy habfürdőnek, használat közben viszont egyáltalán nem éreztem már. Nem szárított és a lush áraihoz képest még egész olcsó is, de biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

Annyira jó ötletnek hangzott pedig, de elég csalódás volt ez a termék. :(