Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Angel9377, Módosítva: 2014. szeptember 30.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

A Snow Fairy Sparkle belsejében puha mag rejtőzik, tele Shimmy Shimmy csillámmal. Ez a termék ugyanolyan illattal ajándékoz meg, mint a Snow Fairy tusfürdő.
Az organikus sheavaj, a murumuru- és kupuazuvaj gyönyörűen megolvad a karodon és a válladon (no meg minden testrészeden, amit szeretnél csillogóvá tenni).  Puha és fénylő, remekül hidratált bőröd minden mozdulatodra másképpen veri vissza a fényt. Tökéletes kisgyerekeknek – lányoknak és fiúknak egyaránt –, valamint az összes tündérnek, aki tetőtől talpig tündökölni szeretne. Tedd teljessé a hatást Magic Wand varázspálcával!

mafalda

2019. augusztus 28.

Az újabb verzió van meg ami csillag alakú. Hátast nem dobtam tőle, nyáron akartam elhasználni h a csillogást ne takarja el a ruha meg amúgy is ragacsos és így nehezen viselem h hozzá ér a textil a bőrömhöz. De nyáron meg írtózatosan ragadok tőle. Igazából tök felesleges termék, megint rájöttem h túlbuzgó voltam ezt is ki akartam próbálni. Kap egy közepest de ennyi egyszer jó volt, bár h mennyire tesz jót a bőrömnek megkérdőjelezem, jah és csak addig rágó illatú amig kenegetem, napközben a gyermekkoromból ismert ócska zsírkréta szagára emlékeztet, akarok én ilyen szagú lenni? hát nem......

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

necra

2014. január 28.

Ma érkezett meg...hát picit csalódás. Nem olyan finom az illata, mint a shimmy shimmynek, ráadásul nagyon gyorsan fogy, rózsaszín a bőrömön, viszket tőle a kezem, túl pici és be sem szívódik, pedig fürdés után használtam
...fél áron vettem...így talán nem sajnálom annyira

Egyre jobban utálom!!Mindent befog, nem szívódik be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.

...fél áron vettem...így talán nem sajnálom annyira

Egyre jobban utálom!!Mindent befog, nem szívódik be

zsannasko

2014. január 8.

Megérte megvenni. :)
Nem az én illatvilágom, de gondoltam kipróbálom és nagyon megszerettem. Nagyon kellemes, engem a régi rágógumikra emlékeztet. Használatkor először intenzív, de az intenzitás hamar elmúlik és utána tartósan kellemes, enyhe formában maradt meg a bőrömön.
Tartottam attól, amit mások írtak, hogy rózsaszín leszek, de dehogy lettem az! Persze mikor keni az ember némi rózsaszínes olaj lesz a bőrön, de ez először is két simítással eltűnik, másodszor egy rózsaszínre színezett tömb esetében mégis milyen lenne? Ez teljesen normális. A lényeg, hogy nem festi be az embert és nem lesz senki tőle rózsaszín csillámpóni.
Valóban gyorsan olvad, gyakorlatilag, ha kézbe veszi az ember. Mi főleg masszázshoz használjuk, ezért nem zavar, ráadásul jól lehet vele masszírozni, pár simítás után sokáig bírja.
Nem a legerősebb hidratáló a Lush-tól, de normál bőrre megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

Megérte megvenni. :)
Nem a legerősebb hidratáló a Lush-tól, de normál bőrre megfelelő.

Hoagirl

2013. november 5.

Imádom a Lush masszázstömbjeit, az angyalka színét, az illatát, az állagát. Csak a karomon és a lábamon használom, a többi testrészemen zavarna, gondolom azért, mert a végtagjaimon szárazabb a bőr és jól esik nekik az extra ápolás. Tényleg szemre olvad, ezt csak megerősíteni tudom, engem ez inkább csak azért zavar, mert gyorsabban elfogy. :( A csillámig még nem jutottam el, attól kicsit tartok hogy tokától-bokáig csillámporos leszek.... de vállalom ezt a rizikót, és én tuti veszek még belőle, nehogy úgy járjak, mint a valentin napi limitált szívecskével ami a Tender is the night nevet viselte, és kb. percek alatt elkapkodták. Még ilyet, még még még!!!! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 5.

vivuss87

2013. november 4.

Nagyon-nagyon vártam már ezt a kis angyalkát. Szinte száguldottam a boltba érte. Az eladó lányka fel is ajánlotta, hogy megmasszírozza vele a kezem. Mivel van tapasztalatom a masszázstömbökkel, elsőre nagyon fura volt, hogy ez a cucc, már a szemem melegétől is elkezd olvadni... Szinte meg sem fogtam, már olvadt. Azt reméltem, hittem, bíztam benne, hogy az egész csillámos, de nem, csak a közepe, de az nagyon:) Az illata átütő, konkrétan kézmosás és kéztisztító zselé után is érezni. Elég zsíros érzetet hagy maga után, ami a kezemen nekem sok volt. Nos nem ájultam el tőle, és újra sem fogom venni. De aki szereti ezt az illatot, a rózsaszínt és a bódító Snow Fairy illatot, annak egy próbát megér:) Javasolt hűtőben tárolni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!