Lush

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

"Ez a színes, vattacukorillatú Fun gyurmaszappan egyszerűen varázslatos. Ez a színes, vattacukorillatú Fun gyurmaszappan egyszerűen varázslatos. Megformázhatod belőle saját rózsaszín karácsonyi tündéredet, és feldíszítheted vele (a fa helyett) a fürdőszobát. Morzsolj el belőle egy kicsit a megeresztett csap alatt, és mintha csak egy mágikus forrás vize töltené meg a kádat, cukorkaillatú habhegyekből egy egész tündérbirodalom épül fel a kádban. Vagy ha úgy tetszik, habosítsd fel a tömb egy darabkáját a tenyeredben, és fürödj a tiszta cukorillatban."

TAnna94

2020. április 4.

Finom az illata, nagyon jókat gyurmázok vele. Jól habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

Finom az illata, nagyon jókat gyurmázok vele. Jól habzik.

mafalda

2018. május 22.

Eltettem h majd ha jobb idő lesz ezzel tusolok, megolvadt.....😥 gyors csináltam belőle egy angyalkát és elkezdtem használni. Nagyon finom, de brutál szárít és gyorsan fogy. Hát nem éri meg, gyermeki énem miatt vettem, egyszer jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

SzTellsIt

2016. december 28.

Nagyon cuki. Én el voltam ájulva ettől a gyurmázhatod dologtól, létrehoztam a világ leggusztustalanabb hóember-tündérét, ami ott csücsül a tükör előtt és a férjem minden reggel azon röhög. :) Direkt külön vettem a termékből, hogy szappanként/habfürdőként is ki lehessen próbálni. Nos, a habzása fantasztikus, árad a fürdőkádba. Az illata annyira nem volt domináns, de nem is használtam sokat (egyébként ha nem is vattacukorfelhő, de egy igen kellemes cukorkás illat). Kellemes érzés volt beleülni, az arany kicsit viccesre színezi a vizet (inkább koszosra, mint aranyara). Viszont nagyon hamar elpárolgott a hab és az illat is. Emiatt ment a csillag levonás, mert ennyi pénzért ez kiábrándító. Ettől függetlenül kellemes érzéssel szálltam ki a kádból, így a négy csillagot meghagytam neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.