Lush

Ár:   7590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mafalda, Módosítva: 2018. október 11.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Limitált kiadás

"Figyelem, tündérek, manók, koboldok és más mágikus lények! Ez a szuperédes, elbűvölő testpermet minden varázslatos teremtményt a bűvkörébe von. Szállj el a rágógumis szellő szárnyain a boldog, felemelő illattal. Ismered a mondást: minden nap egy spricc, a rosszkedvet távol tartja. Burkold magad vattacukorfelhőbe!"

Lush Snow Fairy Testpermet egész üveg
Ár: 5300 , Eladó: Manteau
Állapot: max 5 ml hiányzik belőle kb., Helyszín: Budapest, IV., fizetés: személyesen átvehető Újpesten vagy a belvárosban

seen

2020. december 18.

Brutál tartos..ha csak az illat miatt vennéd barmelyik snow fairy termeket, erre kolts. Igaz 1 het alatt kaptam csömört tőle, pedig csak 1 fujás kell/nap , mert ez nem illan el, mint egyeb termékei, hanem arcon ut es ott is marad :-D cukorka illat, biztos eloveszem még, mert gyakorlatilag a sosem fogy el verzio, főleg, hogy vettem 3 féle illatban, es mindtől émelygek 1 hét után, olyan tartos es eros, hasonló edes illatok. (Sex bomb, comforter)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 18.

zimike

Korcsoport: < 18
2020. november 27.

Egyszerűen imádom!! Minden évben a novembert várom, hogy újra lehessen kapni a snow fairy kollekcióból termékeket. Amikor megláttam, hogy van ebből testpermet, annyira megörültem. Azóta minden nap használom és feldobja a napom ez az édes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. november 27.

Freesia

2019. június 7.

Rózsaszín gyerek Orbit, színezett kislánysampon, Hello Kitty, pink babaház! Gondtalan, "tojok a világra és a koromra, ma akkor is diznihercegnő leszek a 7-es buszon" illat. Néha piszok jól esik ez az infantilizmus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 7.

Yeticica

2019. február 6.

Egy szó: muhahaha!
Hiperedes cuki rágóillat.
Odaadtam a 4 évesemnek, ő bőszen fujkalja vele a Barbiek hajat. 😂
Amit iger, abszolut hozza, ezert az 5 csilli.
Szivarvanyos csillamponik, csak ezt fujjatok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

Egy szó: muhahaha!
Hiperedes cuki rágóillat.
Odaadtam a 4 évesemnek, ő bőszen fujkalja vele a Barbiek hajat. 😂
Amit iger, abszolut hozza, ezert az 5 csilli.
Szivarvanyos csillamponik, csak ezt fujjatok!

KozmaNikolett2001

2019. január 13.

Nagyon nagyon kellemes illatu es frissito erzest ad viszont az ara kicsit huzos egy testpermetert amit ossze vissza elfujkalunk eleg hamar emiatt csak 4csillagos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Lillacc

2018. december 5.

Az egyetlen Lush illat amit egyszerűen imádok, szóval nem tudtam kihagyni, mikor megláttam a snow fairy tusfürdő-testpermet-testápoló ajándékcsomagot. A csomagba csak egy 100ml-es kiszerelés került, bár ha azt nézzük, hogy majdnem egy árban van a 200ml-es testpermettel, akkor talán jobban megis éri így. Testpermethez képest tényleg extra hosszantartó az illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

necra

2018. december 5.

Nem meglepő módon pont olyan illatú, mint minden snow fairys cucc. Elég intenzív. Karácsony után lehet megveszem, de csakis otthoni, bujós illatnak. Azt hiszem, hogy mar utcara öreg vagyok hozzá :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Kobayasi

2018. november 27.

Imádom az illatát, minden évben újra szoktam vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

Imádom az illatát, minden évben újra szoktam vásárolni.

drz400

2018. november 14.

Imádom a snow fairyt MINDENBEN :D ennek is nagyon jó illata van, ami viszonylag sokáig megmarad (testpermet mércében).
Viszont két dolog nem tetszik benne: egy kicsit sokat fúj ki egyszerre ez a szórófej, valamint a nyakam kipirosodott tőle, kicsit égő érzéssel kísérve :/ csuklón nem volt ilyen probléma, de inkább csak oda és/vagy ruhára fújok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

mafalda

2018. október 13.

Jaj....az üvege vagyis a műanyag palack botrányos...na most ezért nem fogom lehúzni mert 200ml és az illatot pontozom. Az vmi fenomenális, a korona, a dísz tusi-kondícionálló-tündérpor-tündérpermet, éssss már csak szép lehet a nap! 💖💝💗
Rózsaszín rágógumi felhőbe úszó tündér száll körülöttünk!! 🧚‍🧚‍🧚‍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Rózsaszín rágógumi felhőbe úszó tündér száll körülöttünk!! 🧚‍🧚‍🧚‍