Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apokrif, Módosítva: 2017. szeptember 20.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Ez a feketeribiszke-illatú bukuolajjal és répaolajjal készülő hóember egy igazi zuhanykülönlegesség.

Picieri

2018. július 18.

Nagyon fincsi illata van, előtte whoosh zselém volt, és ez egy karácsonyi csomagban volt. Jópofa ez a zselé állag, behűtve még nem próbáltam. Viszonylag tartós marad az illata, tisztítása is rendben van,nem vettem észre rajta, hogy szárítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

Grafitzsiraf

2018. február 12.

Nagyon szeretem az illatát és az állagát is (bár az elején nekem is rendszeresen tűnt el a lefolyóban pár méretes darab). Felváltva használom más tusfürdőkkel, habokkal, mert kapkodós és edzőtermi zuhanyozáshoz nem ideális. Idénytermék, ezért bespájzoltam belőle, úgy tervezem, hogy nyáron "behűtöm" használat előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

Black Fairy

2018. február 10.

Meglepő módon nekem is első zuhanyzásnál fejetlen lett - a többi tusfürdőzselém egyben maradt sok használat után is, maximum picike darabkák morzsolódtak le róluk - persze, így könnyebb használni.
Az állaga nagyon jópofa, igazi élmény vele a zuhanyzás, az illata nagyon kellemes, egyszerre frissítő és nyugtató (nekem xD), eléggé tartós, de nem orrbamászó (tehát nem zavaró, hanem kellemesen marad meg), nagyon szépen táplálja és puhítja a bőrömet (amire egyáltalán nem számítottam, mert a többi nem csinált semmit a bőrömmel). Egyébként megfelelően tisztított - nem éreztem magam ragacsosnak, pedig felújítunk, és konkrétan nem lehet átmenni egyik szobából a másikba anélkül, hogy a fekete nadrágom szürkévé ne váljon, akkora a por (és törmelék). :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

deezsina

2018. február 8.

Imádom a lush tusolózselé formátumát, meg kell tanulni úgy használni, hogy ne morzsolódjon szét (így is lehet használni, de kb csak szivacs által felhabosítva), de utána már szuper lesz. Nekem hidratálja a bőröm, nincs szükség utána testápolóra, az illata is megmarad. Ez az egyik kedvencem, sajnos kivonták a többit és már csak a nagyon citrusos változat van meg, amit próbáltam már, de én személy szerint unok. Szóval mindig várhatok ezekre a limitált szériás dolgokra, hogy élvezhessem ezt a formát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Captainblonde

2017. szeptember 20.

Az első használat után szegény hóember feje levált a testéről, de ez nem is baj, így könnyebb fürdeni vele, egyszerre csak a fejét használom :D Az illata elsőre furcsa volt, de fürdés után kellemes illata van a bőrön, nem szárított különösebben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Kremcica

2017. március 28.

Update:
Sajnos úgy néz ki allergiás vagyok valamelyik összetevőjére. Először a testápolómra gyanakodtam, külön-külön próbáltam mindkettőt és ennél jöttek elő az újbóli piros pöttyök és viszketés. Kár érte, a többi Lush termékkel még nem jártam így. :(

2017. március 9.
Ma érkezett meg hozzám egy kedves KM-s jóvoltából és egyből befogtam használatra. Előzőleg a Lush refresher (citromos) zselét vettem meg amit imádok emiatt is szerettem volna a télapót kipróbálni. Az illatát nem tudom eldönteni tetszik e vagy sem. Egyszer hú de jó máskor meg visszacsukom a doboz tetejét. Mindezt pár óra alatt. :D A másik ami vicces volt így elsőre, hogy lapos a mikulás valamiért azt gondoltam kis gombóc. Először próbáltam egyben használni, de a sokadik kézből kicsúszás és felröhögés után én is lefejeztem csórikámat. Így már pont tenyérbe illő méretű lett. :) Szárítani nem szárította a bőröm, sőt utána nem is testápolóztam nem kellett, és még így pár órával a használat után is érzem az illatát a bőrömön. Eddig nem lett akkora kedvenc mint a refresher de tetszik, jó móka ilyen zselét használni. Már csak a whoosh-t kellene kipróbálnom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Update:

2017. március 9.

Suwun

2017. február 7.

Hát, ezek szerint csak én vagyok ilyen szadista, de én bizony bűntudat nélkül leszaggatok belőle egy darabot zuhanyzáskor, amikor használom, a többit meg a dobozban hagyom. Az illata fura dolgot vált ki belőlem, egyszer nagyon tetszik, máskor meg nem, de ez talán inkább hangulatfüggő. Szóval meg tudom érteni, ha valakinek nem jön be, de azt is, ha igen. Én szivacsot is használok hozzá, attól gyönyörűen habzik nem csak ez, de bármelyik fürdőzselé, ettől pedig nagyon szép, puha lesz a bőröm is, amit más tusfürdőtől nem nagyon tapasztaltam még.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

apokrif

2016. április 6.

Még ha csak kettőbe tört volna... minden használatnál lemorzsálódik róla egy darab, és zúg is le a lefolyón. Nem tisztít rendesen, egy átlagos hétköznapra megfelel, de ha netán izzadságot kéne lemosni vagy koszt, akkor befuccsol. Az illata jó, az állaga mókás, nem szárít, így a katasztrófától azért messze van, de ennél tud a márka jobbat is.

Egyébként volt olyan bátor aki a haján is kipróbálta? Rá van írva hogy elvileg arra is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

viewxy

2016. január 19.

Nem tetszik az illata (ez egyéni dolog). Nekem is első dolga az volt, hogy kettétört, amint először visszaraktam a dobozba. Nem gond, mert feldaraboltam, úgy kezelhetőbb a csúszóssága, meg kevésbé fogy gyorsan. Nagyon érdekes élmény ez a zselés állag, nagyon tetszik. Ápol, puha tőle a bőröm, meg is dícsérték, hogy mennyire, de nem érzem olyan tisztának magam, mint egy rendes szappantól vagy akár egy tusfürdőtől, habja alig van. Minden nap nem tudnám használni, de ha egy picit több időm van, akkor szívesen szórakozok el vele. Ha az illatát nem veszem figyelembe 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

SaraH213

2016. január 15.

Az első használat után különvált a feje a testétől :(( de nagyon jó illata van és nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

A illatos ruta (más néven buku) nevű dél-afrikai cserje leveléből kivont illóolaj, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Az afrikai őslakosok eredetileg a rovarok távoltartására használták a növényt, és gyógyhatást is tulajdonítanak neki. A Wikipédia információi alapján az illatos ruta levele fertőtlenítőszer - ez a tulajdonsága a dioszfenolnak köszönhető.