Lush

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mucli0525, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

A krémes-gyümölcsös, rokokó stílusú, mely úgy néz ki, mint egy nagy, olasz nugátos süti. A Brighton Pavillion kupoláját formázó, élénkítő illóolajokban gazdag egzotikus gyümölcstömeg pompás bőrselymesítő.

Panda

2019. november 11.

1,5 hónapja áttértem a szappanos fürdésre és ezzel a termékkel kezdtem.
Fantasztikus illata van , kellemes a használata de azért a 112g 2000ft-ért eléggé fájt és kb. egyedül használva 2 hét alatt kivégeztem.
A szappan maga nagyon puha, elég jól habzik de hablabdával még sokkal jobb (mint minden szappan), a felénél járva két részre esett és akkor már nehezebb használni. Nekem nem szárított a a bőrömet pedig ősszel télen, szinte pikkelyes szokott lenni a lábam.
Az árára tekintettel alkalmanként fogom csak beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

1,5 hónapja áttértem a szappanos fürdésre és ezzel a termékkel kezdtem.
Az árára tekintettel alkalmanként fogom csak beszerezni.

HontiAgi

2019. november 9.

Úgy mentem be az üzletbe, hogy valaki adjon nekem egy SLS mentes szappant de mostazonnal, mert előjött az őszi fürdés után viszketős időszakom és kétségbeesetten ügyködtem azon, hogy mindent kiüssek, ami ronthatja az alapból is szörnyű helyzetemet. Végül ő jött velem haza, főleg mert már szárazon is érződik rajta, hogy tényleg jó olajos. Azt hittem szokatlan lesz hab nélkül fürdeni, de egyáltalán nem az, az illata nekem egészen tetszik, bár nem vagyok belezúgva...a bőrön nem marad meg nagyon, de én azt amúgy sem szeretem ha bármi keveredik a parfümömmel.
A kicsit több, mint 100 grammos tömbömet 4-felé vágtam - így belefér a kis tégelybe, amit itthon találtam és kineveztem szappantartónak, és most kezdtem használni a harmadik szeletkéjét, pedig szeptember végén vettem, szóval ilyen tempóban szerintem év végéig kihúzom vele, így az ára is sokkal barátibbra jön ki.
Lehet, hogy ha elfogy nem rögtön veszem újra, hanem kipróbálok mást is a márkától, de csak azért mert kíváncsi vagyok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 9.

cssznd

2019. november 7.

Mindennapos használatra nekem sok lenne, de ha megkívánom a használatát, akkor nagyon jól esik, nagyon jó az illata, a puhább szappanok közé tartozik, és amikor potyognak belőle a gyümidarabok, nekem az is szórakoztató :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

vikiatank

2019. október 21.

Isteni illata van, és pihe-puha bőrt varázsol. Egész sokáig érezni lehet az illatát. Nagy kedvenc!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

bebimosomedve

2019. augusztus 12.

Na Ő a nagybetűs kedvencem. Az illata egyszerűen csodás és szinte egésznap megmarad. Pluszba puha bőrt varázsol semmi irritáció vagy szárítás. Mindig kell lennie itthon. Ha meg parfüm is lenne belőle...mást se hordanék. 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

drde96

2019. július 10.

Ez az egyik kedvenc szappanom. Nagyon finom, édes illata van és nem szárítja ki a kezem. Egy szelet hetekig is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

FurcsaKavics

2019. március 31.

Szeretem a Lush fürdőtermékeit, belértve a szappanokat is. Szerencsémre nincs különösebben sem száraz sem érzékeny bőröm, emiatt szívesen használok szappanféléket. A sultana of soap nagy kedvencem, egyszerűen imádom az illatát, és használat után is lehet érezni enyhén a bőrön. A lush szappanjaihoz mérten közepes sebességgel fogy, jól habzik, selymesen krémes állaga lesz "felhaboztatva". Egy nehéz nap után, amikor az ember már alig él minden téren, hatalmas felüdülés tud lenni a zuhanyzás ezzel az illatorgiával. :D Testnek és léleknek egyaránt jót tesz. Bármikor újravenném, még úgyis, hogy nem éppen olcsó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

juditfoldesi

2018. augusztus 10.

Nagyon különleges az illata, tényleg luxus élményt nyújt és az illata sokáig megmarad, belengi a fürdőszobát. Úgy érzem sokat segít a száraz bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Victoria90

2018. június 14.

Nagyon érzékeny, olykor száraz bőröm van.
Minden tusfürdőtöl viszkettem, amikor a Lush termékeket ajánlotta a barátnőm. Az eladó csajszi pedig a Sultana-t. És lám nem viszketek.
Imádom!! Illata is isteni, krémes, testápolót sem kell használnom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 14.

Nagyon érzékeny, olykor száraz bőröm van.
Imádom!! Illata is isteni, krémes, testápolót sem kell használnom.

zsizi

2018. június 3.

Imádom. Intenzív és csodálatos illata van, engem egyáltalán nem szárít, és különleges élmény vele fürdeni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol