Lush

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mucli0525, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

A krémes-gyümölcsös, rokokó stílusú, mely úgy néz ki, mint egy nagy, olasz nugátos süti. A Brighton Pavillion kupoláját formázó, élénkítő illóolajokban gazdag egzotikus gyümölcstömeg pompás bőrselymesítő.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

csengevarga

2021. június 4.

akkor vettem meg amikor a stressztől jött az ekcémám előfele. Feszült midnenhol... nagyon jó rá! finom az illata, és eredményes a használata. Igen málik, és gyorsan fogy, de a bőröm nagyon megköszönte :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 4.

Racka

2021. március 6.

Finom illata van, ami körbelengi a fürdőszobát, pihepuhává varázsolja a bőröm, de mállik és sajnos nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

Bb.Sophie

2020. december 18.

Nagyon szeretek LUSH szappanokkal zuhanyozni, a Sultana az egyik kedvencem!! Szuper az állaga, krémes, jól habzik és puha bőrt hagy maga után. A -1 csillag az illatának szól, nekem nem jön be :D (sőt!!) de hát ízlések és pofonok. Én valami édesebbre számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

seen

2020. december 18.

Kellemes nyugodt illatu szappan, ami jol habzik es nem szarít ugy mint altalaban a lush szappanok, nekem keleti édesseg illatu, amiota letezik, szerintem már 20 eves is lehet, mindig ujra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 18.

scorpionqueen

2020. december 12.

Tavaly tél elején úgy mentem a Lush üzletbe, hogy adjanak valamit az ekcémára hajlamos kezünkre (férjem is és én is ettől szenvedünk minden télen). Azonnal a Sultana szappant javasolták, haza is hoztam egy jókora darabot. Akkor még egyikőnk bőre sem volt abban a fázisban, hogy kirepedt, vagy vérzett volna a bőr, de nem is akartam ezt megvárni. Aznap összeszámoltam, hányszor mosok kezet és leesett az állam. 16 alkalommal legalább. Nem azért, mert fóbiás vagyok. Dolgozom, másokkal érintekezem, mosdóba járok, főzök, stb. És tizenhat alkalommal nagyon nem kellene, hogy mindegy legyen, hogy mivel mosom meg a kezem bőrét. Kicsit Heuréka élményem volt ettől az egésztől, nem is tudtam, miért nem gondoltam bele ezekbe addig.
Szóval hazahoztam a Sultana szappant és azonnal elkezdtük használni. Már másnap sokkal szebb volt mindkettőnk bőre, a feszülő érzés pedig teljesen elmúlt. Ahogy napról napra használtuk mindketten, úgy lett egyre szebb a kezünk bőre és úgy lett egyre komfortosabb ebben a bőrben létezni. Teljesen megszűnt a szárazság, a feszülés, a néha-néha fellépő viszketés, a pirosság (a belobbanás előjelei). Az illatát nagyon-nagyon szeretem. Jellegzetes Lush illat, nem ártatlan kis semmiség, de imádom érezni és már teljesen hozzákötöm a puha, finom bőrt a kezemen. A Honey I washed the kids szappannal ellentétben az utolsó kis borsónyi mennyiséget is el lehet használni, végig habzik szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 12.

Krisztina_B

2020. november 13.

A kedvenc szappanom! Ápol és tisztít én az arcomra is használtam! Kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

baepsae

2020. szeptember 21.

Egyszóval imádom, DE...az új verzió a régihez képest sokkal gyorsabban fogy, könnyebben málik, valahogy krémesebb is, ami persze nem lenne gond ha ez a krémesség nem lenne egyenesen arányos a termék gyorsabb (el)fogyatkozásával.

Csodásan hidratál - pedig szárazabb és érzékenyebb a bőröm-, az illata egy hatalmas élmény minden egyes tusolás alkalmával, az utolsó cseppig el lehet használni, csomagolásmentes, környezetbarát. Mi több kell ennél? Én is általában ketté, vagy háromba vágom a 10 dekás darabot, sokkal jobban kézre esik, és amikor már nagyon a végét járja, kézmosáshoz szoktuk elhasználni. Merthogy, itt jön az extra; imádja a párom is fürdéshez, ha épp ez van otthon!:D Hiába feminin az illata, mindketten sultana illatot árasztunk:DD
Megjegyzem engem nem karcoltak soha a benne levő kis aszalványok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Megjegyzem engem nem karcoltak soha a benne levő kis aszalványok.

CzFru

2020. augusztus 6.

Az első szappanom a márkától, de teljes a szerelem: könnyen és krémesen habzik, istenien tisztít, de hidratálja az amúgy száraz bőrömet, emellett isteni finom illata van, ami fürdés után hosszan érezhető. Biztos újraveszem még.
A legnagyobb pozitívum, hogy hulladékmentesen elhasználható, a maradék 20 forintos (!) nagyságú szappandarabbal még egy napig lazán megmostam többször a kezemet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Panda

2019. november 11.

1,5 hónapja áttértem a szappanos fürdésre és ezzel a termékkel kezdtem.
Fantasztikus illata van , kellemes a használata de azért a 112g 2000ft-ért eléggé fájt és kb. egyedül használva 2 hét alatt kivégeztem.
A szappan maga nagyon puha, elég jól habzik de hablabdával még sokkal jobb (mint minden szappan), a felénél járva két részre esett és akkor már nehezebb használni. Nekem nem szárított a a bőrömet pedig ősszel télen, szinte pikkelyes szokott lenni a lábam.
Az árára tekintettel alkalmanként fogom csak beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

1,5 hónapja áttértem a szappanos fürdésre és ezzel a termékkel kezdtem.
Az árára tekintettel alkalmanként fogom csak beszerezni.

HontiAgi

2019. november 9.

Úgy mentem be az üzletbe, hogy valaki adjon nekem egy SLS mentes szappant de mostazonnal, mert előjött az őszi fürdés után viszketős időszakom és kétségbeesetten ügyködtem azon, hogy mindent kiüssek, ami ronthatja az alapból is szörnyű helyzetemet. Végül ő jött velem haza, főleg mert már szárazon is érződik rajta, hogy tényleg jó olajos. Azt hittem szokatlan lesz hab nélkül fürdeni, de egyáltalán nem az, az illata nekem egészen tetszik, bár nem vagyok belezúgva...a bőrön nem marad meg nagyon, de én azt amúgy sem szeretem ha bármi keveredik a parfümömmel.
A kicsit több, mint 100 grammos tömbömet 4-felé vágtam - így belefér a kis tégelybe, amit itthon találtam és kineveztem szappantartónak, és most kezdtem használni a harmadik szeletkéjét, pedig szeptember végén vettem, szóval ilyen tempóban szerintem év végéig kihúzom vele, így az ára is sokkal barátibbra jön ki.
Lehet, hogy ha elfogy nem rögtön veszem újra, hanem kipróbálok mást is a márkától, de csak azért mert kíváncsi vagyok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol