Lush

Ár:   5990 Ft és 10 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 22.

Ár:   5990 Ft és 10 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"Egyszerű, derűsen citrusos, kölnis illat. Egy fénysugár a téli szürkeségben. A pezsgő édesnarancs és mimóza aromája áttör a szantálfa illatán, hogy mosolyt fakasszon az arcodon és életet vigyen a lépéseidbe. Ha szükséged van egy kis biztatásra, megtaláltad a megoldást."

19zsofia90

2019. augusztus 3.

Bár tovább tartana az illata, mert maga a boldogságom ez az illat. A nyaram a zúgó esőben, a társaságom esti sétàimon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

mariasoros

2019. június 13.

Ezt a beszerzést sajnos megbántam. :( Annyira megtetszett az illata, hogy KM csekkolás nélkül megvettem. Még a bevásárlóközpontban ért az arculcsapás, hogy ez az illat elillant. Kb. 20 perc után... Reménykedtem, hogy csak a teszter ilyen, de nem. Ez sajnos egy akármilyen dezodor szintjét sem éri el nálam tartósságban. Sajnálom, mert eddig minden Lush parfümöm szuper tartós volt. Kidobott pénz, nem is kevés. A márka szeretete és az illat szépsége miatt 2 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. május 1.

Imádom a citrusféléket minden mennyiségben, ezért vettem meg ezt a parfümöt innen a Krémmániáról, így olcsóbban jutottam hozzá, mintha a Lushtól vettem volna meg. Sajnos a tartóssága nagyon-nagyon gyenge. Az én bőrömről kb 1 óra alatt teljesen elillan. Más se érzi, nem az orrom szokik hozzá. Remélem meg tudják oldani, hogy tartós is legyen, mert az illata nagyon szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 1.

laszti

2019. április 23.

Szeretem a könnyű citrusos illatokat, ez a termék pedig ezt hozza. Fújás után citrom, majd szépen átmegy narancsba- olyan, mintha friss narancsot pucolnál, és az illóolaját szétkennéd. Nem erős illat, hanem visszafogott, finom. Rajtam pár óráig tartósnak bizonyult, de a nap második felében újra kell fújni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 23.

Edyke

2018. szeptember 27.

Alapvetően imádom a Lush Karma parfümjét már többször is vásároltam és nem tudok kiszeretni belőle. Ezért vettem a bátorságot, hogy egy másik Lush parfümöt is kipróbáljak, a választásom hosszas hezitálás után a Sun-ra esett. Nagyon sajnálom, hogy előtte nem olvastam el semmilyen minősítést vagy kritikát. Az illat nagyon-nagyon tetszene, illetve tetszik, de a tartóssága konkrétan nulla, zéró. Magamra fújom és már pár perc múlva semmit nem érzek belőle, (és mások sem) ezért sajnos teljes pénzkidobásnak ítélem meg. :( De még nem adom fel, a Lush többi parfümmel is próbálkozom, de most már próbálok elővigyázatosabb lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Donna

2018. augusztus 23.

Kerestem itt a nyár végi 35 fokra valami citrusos parfümöt. Mi lehet citrusosabb ennél? A kifújásnál igazi citrom, lime nem az a bolti fajta, hanem amit nyáron Portugáliában szimatoltam egy fáról lepottyant citromon. Nagyon szívesen fújnám magamra de (sajnos van több de is) azon kívűl, hogy csípi a bőrömet amikor magamra spriccelem kb 10 másodpercig érzem magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

googles

2018. augusztus 14.

Je ezt meg senki se minositette? Na akkor elso hehe.

Ez egy teljesen jo, vallalhato citrusos, foleg talan bergamotos illat (nem, mert narancsolaj van benne, na mindegy 😊). Nekem bejon es az ara miatt nem szereztem csak be egyelore (illetve mert el vagyok latva boven citrusosokkal). De tokre ajanlom vidito, napfenyes, nyari, de akar oszi illatnak. Es egyszer en is beszerzem. A bal karomon van es folyton szagolgatom.

Mindjart visszamegyek erte... 😯

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Je ezt meg senki se minositette? Na akkor elso hehe.

Mindjart visszamegyek erte... 😯