Lush

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mielikki, Módosítva: 2017. április 19.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

"Ha ez a szappan egy apa volna, valószínűleg valami efféle cikis dolgot mondana: „Biztos nem akarod, hogy velem lássanak, én eléggé kocka vagyok”. Erre te nevetnél, sóhajtanál, és azt felelnéd, semmi gond, megkockáztatsz egy kockát. És hozzátennéd, hogy az ilyen viccek kezdenek kicsit fárasztóak lenni. Azonban ez a szappan nem egy apa. Ez egy betűkocka, mely friss narancslével tisztít és brazil narancsolajjal teremti meg a buli hangulatát. A rajta levő betűk – D, A és még egy D – angolul azt jelentik: apu. Ráírtuk, hogy biztosan tudd, kinek mondj vele köszönetet mindenért."

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1