Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

petra1129

2011. július 19.

Az illata finom, de nekem mondjuk kiszárította a bőrömet! Ajándéknak viszont jó pofa!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 19.

noxibaba

2011. március 16.

Mókás kis habfürdő! 4 részre törtem és úgy használtam. Jó nagy habot csinált, jó illata lett a víznek, az egész fürdőszobának és a bőrömnek is. Puhít, testápoló nem kell a használata után. Nálunk eléggé klóros a víz, de ez elnyomta annak a negatív hatását!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 16.