Lush

Ár:   2190 Ft, 4190 Ft, 7190 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100g, 250g és 500g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Angel9377, Módosítva: 2017. december 28.

Ár:   2190 Ft, 4190 Ft, 7190 Ft
Kiszerelés:   100g, 250g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

"Erdei gyümölcsös krémtusfürdő, mely bátorító illatával felidézi kedves, régi emlékeidet.

Az édes feketeribizli-kivonat, a jókedvű bergamott és a melengető hangulatú ciprusolaj finom, gyümölcsös aromává vegyül, mely olyan, mint egy meghitt ölelés."

tothdyna

2018. január 4.

Még tavaly márciusban vettem, azóta próbálom megszeretni. Sokszor hetekig hozzá se nyúlok, hátha majd jobban tetszik, ha már vágyom rá. Sajnos nem. Az egyetlen krémtusfürdő, ami nem jön be. Persze az állaga, hatása ugyanolyan jó, de az illattól nem tudok elvonatkoztatni, nekem egyszerűen mű. Rágógumis vattacukros gyümölcs. Korábban a Snow fairy volt a legédesebb, legkevésbé kedvelt tusi, most már ez. Próbáltam átpasszolni a pasinak (miatta kezdtünk el anno náluk vásárolni, eddig mindegyik tusfürdőt szívelte, Snow fairynk pl. csak miatta van), de egy használat után közölte, hogy visszarakja az én polcomra. Néhány alkalom múlva végre elfogy, azzal lelkesítem magam, hogy utána a kedvenc karácsonyi zöldet bontom majd fel. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

szilvasitimea

2017. július 6.

Csodás! Eszméletlen finom illata van, és ahogyan csillog.... Imádom :)))))))))))) Rossz napon is feldobta a kedvemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

cseresznye007

2017. július 4.

Édesanyám kapta tőlem ajándékba,és isteni illat van utána az egész házban.Hihetetlen mennyire tartós az illata,én is kipróbáltam és hihetetlenül elégedett voltam vele.Az állaga nagyon jó,igazi nőcis tusfürdő!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Klau7

2017. május 31.

Nagyon finom illatú, gyönyörű színű, boldogító tusfürdő Ő! Nem szárítja a bőrömet, az illatát sokáig érzem magamon főleg az isteni vaníliát! Egyedül az ára miatt kap 4 csillagot, sajnos mindennapos használathoz túl drága meg úgy egyébként is de ez a többi termékükre is igaz!:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

dorccu

2017. február 25.

Szeretem ezt a tusfürdőt, gyönyörű a színe, az illata is nagyon bejovos és még cuki apró csillámok is vannak benne! Felváltva használom a prince tusival :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

saladhunter

2017. február 22.

Nem sok lush termék van ami nem jön be. A habfürdője tök jó jó illatú, viszont ez az illat tusfürdőbe nem jön át. Minden tökéletes vele csak az illat nem. Így 4-est kap :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

slytherclaw

2017. február 16.

Az egész évben kapható tusfürdők közül egyértelműen ez a kedvencem, minden másban érzek olyan jegyeket, amik elrontják számomra az összhatást. Megnyugtató, édes-vaníliás-gyümölcsös illat, a színe pedig gyönyörű. A habfürdőjénél édesebb és sűrűbb illata van. Nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

mafalda

2017. január 11.

Az illata mesés, de sajnos nekem nagyon kiszárította a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Az illata mesés, de sajnos nekem nagyon kiszárította a bőrömet.

BlindedByLipstick

2017. január 5.

Nem akarom a saját hibám miatt lepontozni, de nem is tudok rá maximális csillagot adni. A habfürdőt imádom, és ezért is csaptam le (szerencsére csak) a legkisebb kiszerelésre, és OH BOY, mit tettem. A frissítő gyümölcsös illat helyett gejl rágógumi és plázacicás vattacukor illata fogadott, de ez nem a termék hibája, hanem az enyém. Elhasználom, de nem veszem újra, mert ezzel a pink Barbie-s émelyítő "illattal" a világból ki lehet kergetni. A habfürdőjük viszont mennyei, úgyhogy abból betárazok majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Lilienbog

2016. december 28.

Tetszik a csomagolás a vicces szövegek az illat meg az egész lush-os körítés egyetlen baja hogy zuhanyzás után már nem érzem magamon ezért -1 csillag . (pozitívuma hogy nem szárít )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

Hidratálók: Propylene Glycol

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Színezék. Lilás piros.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: görög méz.