Lush

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: klddr, Módosítva: 2020. október 14.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

"A sör gyógyító hatásának ragyogó példája! Engedd, hogy tincseid megrészegüljenek ettől a volumennövelő és fényessé varázsoló szilárd hajkondicionálótól! A Dorsetből származó vegán stout (fekete sör) megduzzasztja a hajszálak külső lemezecskéit, így testet ad a hajadnak, a maláta és az élesztő pedig erősíti a tincseid. A citrombalzsam-főzet ragyogást és rugalmasságot ad a hajadnak. A mirha és a vanília megnyugtató illatával ruházza fel a hajad. A könnyebb kondicionálók kedvelőinek egyszerűen tökéletes! "

noname01

2021. április 21.

Nagyon sokáig elég lesz. Idejét se tudom már mikor vettem, kb egy éve és még a fele sem fogyott el. Elsőre kissé érdekes, így hogy egyáltalán nem krémes, olyan mintha egy kődarabbal simogatnám a hajam :) Mikor felviszem nem igazán érződik így elég sokáig húzogatom a hajamon. Mikor lemosom már határozottan érezhető, hogy kisimította, de a jelentős változás nyilván a száradás után van. Kellemesen hidratálja a hajamat. Nem hiszem, hogy újra veszem, mert szeretnék másokat is kipróbálni de nagyon nagyon gazdaságos és csomagolásmentes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 21.

Nessy

2021. március 26.

Mézes Negro illatú szilárd kondicionáló. Nagyon sokáig kitart, szuper gazdaságos, vizes hajon tényleg nem érezhető az a sikalmlós érzés, de száradás után egyértelmű, hogy használtunk valamit: szép fényt, tartást és puhaságot ad.
A könnyebb kondicionálók kedvelőinek ajánlják, és tényleg...az én normál/zsírosodó hajamra teljesen elég, de száraz, igénybevett hajra egy táplálóbb darabot próbálnék ki.
Arany csillám bevonattal érkezik, ez szerintem teljesen felesleges és pazarló, szerencsére könnyű lemosni.
A régi kedvencemmel, a Soak and Float samponkoronggal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

A régi kedvencemmel, a Soak and Float samponkoronggal használom.

EmiliaNagy

2021. január 7.

Nagyon megvagyok vele elégedve, elsöre kicsit talan fura hogy nem erzem azt puhasagot mint egy hagyomanyos balzsamnal, megis puhava varazsolja a hajam. Rengeteg ideig eleg pesz szerintem ugyhogy nagyon gazdasagos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

klddr

2020. december 6.

Sokkal jobban bejött, mint az American Cream tesója, szépen rá lehet kenni a hajra és az illata is isteni, ami megmarad akár egy napig is. A hidratálóerejét kicsit keveslem, a Jason and the argan oil koronggal használom együtt, lehet más samponnal jobb eredményt produkál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 6.

ildicream

2020. november 22.

Ez,szerűen szuper! A Honey I washed my hair szilárd samponjukkal egyszerre kezdtem használni, és nagyon meg vagyok velük elégedve! A hajmosás után jól átdörgöltem vele a hajam-ekkor még ne várj olyan sikamlós-selymes állagot, mint a folyékony kondícionálókkal-mad még 10 percet relaxáltam a kádban, addig hagytam hagy dolgozzon. Nagyon finom, puha, mdgis dúsabb és megemelt tövű hajat varázsol. Olyan finom, amitől egész nap matatnád, tapiznád a hajad. Nekem eddig újravevős-persze, ha majd elfogy mert szerintem jó sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.