Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A fürdővizet selymessé és hidratáló hatásúvá teszi. A kakaóvaj fantasztikusan jó bőrlágyító, mely segít megvédeni a bőrt a hideg ellen, a vaníliakivonat megnyugtat és otthonos hangulatot teremt, a mandulaolaj pedig puhítja a bőrt, ráadásul ünnepi, marcipánra emlékeztető illatot áraszt. Az értékes anyagok feloldódását és eloszlását egy kis fürdőgolyó-keverék teszi igazán hatékonnyá. Vegán

FKingu

2016. május 10.

Imádom a Lush fürdőgolyóit, de ennek egy kicsit émelyítő volt az illata. Viszont ez is szuperül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

encimokus

2014. szeptember 29.

Ezzel a termékkel fejezem be a fürdőgolyós "élményeimet." Lehet Bomb, Lush, Manna stb, semmit nem érnek, ellenben baromi drágák. Több haszna van, ha bármilyen olajat, vagy vajat teszek a fürdővízbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 29.

zsazsa

2014. június 11.

Még féláron szereztem be karácsony után, nagyon megérte!! Nagyon finom, puha lesz tőle a bőröm, egyáltalán nincs szükség utána testápolóra. Kellemes illata van, lassan olvadozik el a vízben. És nagyon tetszenek rajta a csoki szemek és gombok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

v.szilvia789

2014. március 10.

Eddigi legjobb Lush fürdőtermékem. A vizet tejszerű, enyhén illatos fürdővé varázsolja. A szemei és gombjai valódi csokiból vannak, jó nézni, ahogy elolvad! A víztől egészen csúszós lesz a bőr, már a kádban ülve érezni az ápoló hatását. Fürdés végén, zuhany után a bőrön megmarad a kakaóvaj, olyan mintha végigkentem volna magam valamelyik testvajjal. Szóval nagyon szuper! Igazi luxus élmény. Annyira ellazított, hogy kis híján elaludtam a kádban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 10.

barkuska

2014. február 19.

Ajándékba kaptam, nekem nagyon tetszik az illata, bár nem túl megszokott. :) Ami a hatását illeti, télre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

vivuss87

2013. január 22.

SZuper!
Fél áron vettem. Kellemes, nem tolakodó illata van, lassan oldódik, majd olajossá és tejszerűvé teszi a vizet. Fürdés után testápolót már nem is kellett használnom, annyira hidratál. EZ nagyon ritka.
SZuper, jövőre is megvenném:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

SZuper!
SZuper, jövőre is megvenném:D

Mariko

2013. január 2.

Nagyon finom az illata és tényleg sokáig megmaradt rajtam is. Puhít és kicsit olajossá tette a bőröm, ami nem száraz, de így télen ez is simán elfért. Nagyon jó, kellemes csalódás volt :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 2.

fru

2012. május 13.

nagyon szeretem! én is a karácsonyi leárazások idején szereztem be pár darabot és abszolút megérte! nagyon jó illata van, puhít, nem kell utána testápolót használnom, pedig nekem nagyon száraz a bőröm. még egy darab van belőle, de sajnálom elhasználni..:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

horzso

2012. január 8.

A Karácsony utáni akcióban beszereztem 2 db-ot, meg kell mondjam, nagyon élveztem a fürdést ezzel a fürdőtömbbel. Tényleg lágyítja a bőrt, az illata is nagyon finom, és sokkal intenzívebb, mint a fürdőgolyóé. Igazán megéri a pénzét, főleg féláron :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 8.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: Tejmentes csokoládé cseppek