Lush

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bnonikaa, Módosítva: 2014. március 6.

Kiszerelés:   75g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A búzafű tele van a bőr számára fontos tápanyagokkal, a friss papaja enzimjei pedig eltüntetik az elhalt hámsejteket, hogy a bőr visszanyerje fiatalos ragyogását.
Ebben a pakolásban rengeteg az olyan hatóanyag, mely szebbé, élénkebbé teszi az arc színét. A ginzeng és a ginkgolevél élénkít, a méz, a joghurt és a falusi tojás pedig lágyítja és hidratálja a bőrt. A zöld tea és a friss búzafű tele van antioxidánsokkal, így a bőrt frissé, tisztává és élettelivé varázsolja.

Hatshepsut

2017. október 25.

Egy jó kis pakolás, de különösebb csodát nem tett a bőrömmel, azért elhasználgatom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

mafalda

2017. augusztus 7.

Igazán finom illata van, először ami eszembe jutott róla a régen kapható gyurma gyertyák illata.😂 A pakolás nagyon krémes, és kissé nehézkes lemosni, nem morzsolódik, mint a Lush pakolások többsége. Viszont vékony rétegben elég felvinni így tovább elég, jah és pihe-puha bőrt varázsol.❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

anetta.filip

2017. július 27.

Ez egy nagyon finom növényi illatú készítmény, zöldes-sárgás színű, egyenletes textúrájú. Felkenèskor világos, engem megcsap a levendula illata, nem szárad meg a bőrömön, ha soká hagyom is rajta. Előfordulhat, hogy tényleg van enzimes peeling hatása, mert használata után a bőröm sokkal világosabb, a szeplők, foltok is, és pihe-puha, nem húzódik.
Nem tudom, talán pollenérzékenyeknek nem ajánlanám a használatát, de amúgy összetevői is egész jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 27.

Rozsaszinponilo

2017. június 15.

A legfontosabb tulajdonsága, hogy elképesztően jól táplálja a bőrt! A használata után rögtön selymes, feszes és ragyogó lett a bőröm. Nagyon kellemes közérzetet adott nekem! ^^
Bár nincsenek benne radírozó szemcsék, ettől független tisztább lesz a bőr. Tökéletesen indíthatja a napot, egy kávé mellett, amíg felébred az ember lánya! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

snori

2017. március 13.

Egyszerűen csodát tett a bőrömmel. Az illata nagyon kellemes, az állaga könnyű, kicsit ragacsos. Jól hidratál, én esténként használom, reggelre mintha kicserélték volna a szárazságra elősen hajlamos bőrom. Sosem csalódtam még a LUSH-ban. Biztos, hogy újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

karsaizsofi

2017. január 22.

Nagyon kellemes érzés felkenve, az állaga ragacsos, szeretem a növényes-mézes illatát is. A bőrömnek adott egy tisztaság fényt és jól lemosható de egy krémes, tápláló érzetet hagy a bőrön - mintha még rajtam lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 22.

slytherclaw

2016. november 23.

Sokat vacilláltam, hogy mit írjak erről a pakolásról. Aránylag tűrőképes bőröm van, nem hiperérzékeny, de azért nem kenhetek rá bármit. Nos, ettől a pakolástól hosszú hónapok óta először pattanásaim lettek. A fiú a Lushban normál bőrre ajánlotta, azzal, hogy jól hidratál és erre most szükségem lehet így a tél közeledtével. Egyrészt nekem mintha kiszárította volna a bőrömet, másrészt a kókuszolaj/shea vaj kombó erősen komedogénnek bizonyult az esetemben.
Az állaga nagyon sűrű, szinte zselés, kicsit avokádókrém-szerű. Tisztító hatásról nem tudok beszámolni. A dekoltázsomra használtam el végül, bár annak se tett különösebben jót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

bobekecske

2014. március 19.

Kicsit agyagos jellegű, feszesebbre száradó, zöldes színű és viszonylag egyenletes textúrájú arcmaszk. Kellemes, gyümölcsös illatú (inkább természetes mint kifejezetten édes).
Állagából fakadóan picit időigényesebb lemosni (mint pl. az Oatifixet), de langyos vízzel viszonylag könnyen feloldódik.
Hatását tekintve nekem nagyon tetszett, az Oatifix mellett a másik nagy kedvencem. Az enzimek révén nagyon hatékonyan tisztít, összehúzza a bőrt, az arcbőr kimondottan fényes lesz a használata után.
Én nyugtató és tisztító hatása miatt használom, száraz bőrre lehet, hogy kevésbé ajánlanám.
Biztos, hogy fogok még venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

Biztos, hogy fogok még venni belőle.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Kaolin 0 0

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Egg

Bentonite 0 0

Szárított zöld tea levelek örlésével nyert por. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrradírozó és bőrkondicionáló hatású összetevő.  Lásd zöld tea kivonat

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.