Lush

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: horzso, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. július 2.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Kókusszal, száraz hajra. A Trichomania a Lush egyik veteránja. Ez a kókuszból készült sampon gyengéden tisztítja meg, és lággyá varázsolja a száraz hajat.

zsofiakrly

2019. október 23.

Ez a sampon állítólag száraz, vastagabb szálú hajra való, nekem tök jól működik a könnyen zsírosodó, extrán vékony szálú hosszú hajamon. Nem szárít annyira, mint a Seanik, ami pedig kifejezetten az én hajamra való. Kondicionálót azért így is használok mellé a végekre. Kb 4-5 naponta mosok vele hajat, egy fél éve már biztosan használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

Wee

2019. május 25.

Több korong lush szárazsampon után kaptam egy próba terméket ebből.
Sajnos nem jött be. Nehezebben habzik.
Az illata nem tartós, vagy kiemelkedő.
Szörnyen szárítja a kezbőröm és nem "gyúrható" amikor már kevés van belőle, mert törik.
Sajnálom, de nem az igazi vastag szálú erős zsírosodásra hajlamos hajra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Több korong lush szárazsampon után kaptam egy próba terméket ebből.
Sajnos nem jött be. Nehezebben habzik.
Az illata nem tartós, vagy kiemelkedő.
Sajnálom, de nem az igazi vastag szálú erős zsírosodásra hajlamos hajra.

pityipalko

2018. november 19.

Nekem nagyon bejött egy a szilárd sampon dolog. Nagyon jól habzik, kevés is elég. Illata kellemes kókuszos és jól tisztít. CSodát ez sem tett, nem vettem észr hogy sokkal rugalmasabb lett volna hajam vagy hidratáltabb. Újra nem veszem, de más hasonló száraz sampont biztosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

brti

2018. január 23.

Ajándékba kaptam vásárlásom mellé, de igazából semmi extra. Szépen felhabzik és akkor nagyon puha a hajam, de utólag már semmi "extrát" nem ad. Maradok a Daddy-O-nál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

kecskesszuszu17

2017. november 23.

Imádom az illatát, tömény kókusz, nem habzik túl jól, de nagyon jól tisztít, fényes és dús lesz a hajam tőle, bár picit szárít, így használnom kell balzsamot, de nem bánom, mert úgy érzem és látom hogy jót tesz a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

kdviki

2017. január 23.

Imádom! Egy nagyobb tömböt vettem, ami már 1 éve megvan és még mindig sok van meg belőle. Vékony szálú a hajam, nincs festve, első használatkor kicsit szárított, de utána minden alkalommal könnyű és fényes lett. Ilyenkor sokan mondják is, hogy milyen szép, egészséges a hajam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

dessy

2015. február 5.

Nem tudom, nekem nagyon bevált! Könnyű vele hajat mosni, jól habzik, selymes is lett tőle a hajam és az illata valami mennyei, csodás*-*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

risaedla

2014. szeptember 20.

Kis darabkát kaptam egyszer belőle. Nem vártam tőle sokat, mivel a Karma Komba samponkorong nem vált be, de nagyon kellemesen csalódtam: nem sprőd utána a hajam, kifejezetten puhított és nagyon fénys volt utána. És nem csak az első pár használat után mint a fent említett samponkorong hanem minden használat után. A minta elhasználása után vettem egy darabot, amit elhasználtam, szerettem, de végül nem vettem újra. Testre is használtam és sokkal jobb volt mint egy sima szappan, nagyon puha volt a bőröm is! Ha megunom a mostani samponomat szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

bandalivia

2014. április 14.

nekem göndör száraz hajam van , és nagyon bevált, tény hogy kell utána balzsam, de úgyis mindig használok.Nem zsírosodik tőle jobban, nem tapasztaltam viszketést, én az illatát is szeretem, vékony szálú hajra nem ajánlanám. Szuperül tisztít:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

Scara

2013. augusztus 14.

4-5 év után most újra felfedeztem a Lush-t. Mintát kaptam ebből a samponból a tusfürdő mellé, de csak kerülgettem a sok negatív vélemény miatt (külföldi blogokon is utánanéztem).
Mivel a héten szabadságon vagyok, úgy gondoltam kipróbálom a mintát, ha tényleg rossz, akkor is lesz időm bőven újra megmosni a hajam.

Azt írják róla, hogy vastag szálú, száraz hajra való. Nos az én hajamról annyit, hogy nagyon vékony szálú, szinte babahajjal vert meg a sors. :-) Nyáron naponta mosni kell, mert a meleg időben azonnal a fejemre lapul és utána már semmit nem lehet vele kezdeni.

Szóval kipróbáltam és nagyon pozitívan csalódtam. Nem használtam balzsamot, csak ezzel a samponnal mostam meg. Egy mosás elég is volt. Az illata finom kókusz, nem mű illat. A hajamnak tartása van és a hajvégeim fényesek, rugalmasak, ami nálam nagyon nagy szó!!

Eddig 2x mostam vele hajat, így még korai lenne az 5 csillag, de ha továbbra sem irritálja az érzékeny fejbőröm, akkor bizony megadom neki a maradék csillagot is.

Örülök, hogy végül kipróbáltam és nem dobtam ki. Tényleg igaz az, hogy ahány ember annyi típus. Sosem tudni kinek mi válik be igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Emolliensek: Stearic Acid
Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Stearic Acid
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Lauryl Betaine
Illatanyagok: Parfum / Fragrance

Nem szabványos INCI név. Finomított szénhidrogén viaszok, polimerek és piros pigmentek keveréke, melyet általában sajtok bevonására használnak. A Lush a csomagolásmentes termékei bevonására használja.