Lush

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2012. december 21.

Kiszerelés:   8g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Egyszerű, áttetsző, ultrafinom, fényvisszaverő púder, mely minden bőrtípushoz illik. Használhatod az alapozó fölé, hogy rögzítsd és csillogásmentes fedőréteggel tedd teljessé a sminket, de ez a púder önmagában is alkalmazható a bőr színének egyenletessé, természetes árnyalatúvá tételére. Ha felviszed a felső szemhéjadra, megakadályozhatod, hogy a szemhéjtus megfolyjon. Nem szárítja ki a bőrt, mivel rengeteg bőrpuhító jojobaolajat tartalmaz, ami nagyon simán viszi fel a pigmenteket a bőrre. A jojobaolaj emellett kiváló bőrtápláló, és remek védőréteget képez az arcod és a külvilág között. A púderalap, mely nem tartalmaz sem ásványolajat, sem tartósítószert, nem irritálja a bőrt és nagyon simán oszlatja el a színanyagokat a bőr felületén.

EszterBera

2016. november 7.

Olvasom a véleményeket, és mintha nem is ugyanarról a termékről beszélnénk:) Persze elhiszem, hogy másnak bejön, nekem BIG NOPE.
Porzik, tömít, tiszta pattanás lett a homlokom tőle. Nagyon mű hatásúnak éreztem, a kontúr és a pirosító egyszerűen nem akart beleolvadni, ha alá tettem nem is látszódott. Nehéznek és ragacsosnak éreztem a bőrömet pár óra után, éreztem, hogy az arcomon van és szinte réteget képez a bőröm zsírosságával.
Borzasztó érzés volt. Nem is kellene érezni... nem beszélve arról hogy erősen túlárazott és rendes púderecsettel fel sem vihető...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Panda

2016. október 30.

Sok pozitív vélemény... aminek a hatására kipróbáltam...nem kellett volna.
Első alkalommal is gyanús volt, hogy miért lett estére tiszta mitesszeres az amúgy probléma mentes bőröm...
Reggelre kicsit szebb lett, megnyugodott ...gondoltam biztos nem a púder miatt van ezért ma is feltettem... DE a púder miatt van.
A jojoba olaj valószínüleg eltömíti a pórusokat.

Olyan csúnya lett az arcom estére, mint akinek súlyos allergiája van(nem csak mitesszerek, de fájdalmas dudorok is megjelentek és van ahol elkezdett kisebesedni), szóval akinek érzékeny a bőre, allergiára és mitesszerre hajlamos nem megfelelő összetevőktől véletelenül se próbálja ki. :-(

Egyébként az igaz, hogy egységes bőrképet ad olajos kinézet nélkül (amikor felkerül a bőrre), de nem lesz selymes a bőr tapintásra: érezni lehet, hogy olajos és később már látni lehet, hogy.... ez bizony nem való mindenkinek.

Fáj az arcomnak, a lelkemnek ...nem beszélve a pénztrácámról (4600 ft)... :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Sok pozitív vélemény... aminek a hatására kipróbáltam...nem kellett volna.
A jojoba olaj valószínüleg eltömíti a pórusokat.

Fáj az arcomnak, a lelkemnek ...nem beszélve a pénztrácámról (4600 ft)... :-(

doradegyrmt

2016. augusztus 18.

Az előttem szólókhoz csatlakozva, egészen bátran jelentem ki, hogy ez valóban a -A- púder. A valódi, nagybetűs és verhetetlen. Eleinte azért esett rá a választásom, mert már régóta ki szerettem volna próbálni egy loose powder-t is. Amikor beszereztem, éppen használatban volt egy másik púder, de már nem bírtam a kíváncsiságommal, gondoltam csak "egy kicsit kipróbálom", azóta azt sem tudom már hol a másik. Semmi pénzért nem használnék mást! ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Nena

2016. január 14.

Életem legjobb púdere, magasan veri az összes általam próbált drogériásat, de a mac és clinique púdereimet is.
Vízhiányos, de kifényesedésre hajlamos a bőröm, aminek szüksége van a gazdag hidratáló krémre, ezért vagy vastagon kenem a primert, vagy sminkelés után 2-3 órával már állhatnék is neki az újrapúderezésnek, amire munka közben se kedvem, se időm.
De ez a kis púder világbajnok! Mivel elég kicsike a tégely, ezért egy kisfejű RT ecsetet használok hozzá, ami nem kimondottan púderecset, de szépen fel lehet vele vinni. Nem mattít teljesen, hanem (csillámok nélkül) egészséges fényt ad.
Ami pedig a legdurvább, hogy semennyire sem fényesedik ki a fejem, de még délutánra és primer nélkül sem! Nem tudom, hogy hogyan csinálja, ugyanis ha mondjuk pár óra elteltével óvatosan hozzányúlok a homlokomhoz, érzem, hogy zsíros a bőröm, de a tükörben még így sem látszik semmi... Rejtély! :D
Ja és az elején azt hittem, hogy nagyon gyorsan el fog fogyni (ezért vettem rögtön egy következőt :')), ami az árát tekintve nem lenne túl nyerő, de mindennapos használat mellett, egy hónap után még bőven van az üvegben, úgyhogy ez is jó pont!
Szerelmem, egyértelmű az 5! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Szerelmem, egyértelmű az 5! <3

wasp

2015. június 25.

Nem gondoltam, hogy valaha megtalálom A Púdert, és tessék.
Szerencsére nem túl egyenetlen az arcbőröm, alkalmanként használom: ha nagyon fénylik a képem, ha esetleg felbukkan egy-egy piros púp vagy ha ki kell rittyentenem magam valahová. Nem vagyok nagy sminkelős, ezt leszámítva csak szempillaspirált használok. Szerintem megéri az árát, jó választás, ha az ember nem akar az árnyalatokkal bajlódni, az én meglehetősen világos bőrömre ez eddig a legjobb. Én az ujjammal kenem föl, mert fölöslegesnek találtam ecsetet beszerezni hozzá, így is teljesen jól eloszlatható. Nem irritálja a bőröm, mint az a pár másik púder, amit eddig próbáltam és ha az ember nem taperolja egész nap az arcát, szépen fent is marad. Ha valaha is elfogy, biztos, hogy megint megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 25.

Nem gondoltam, hogy valaha megtalálom A Púdert, és tessék.

bobekecske

2014. március 19.

Ez a név... :) Mindenesetre a termék szerintem szuper: mattít és közben szép fényt is ad az arcbőrnek. Ilyennek képzelem azokat a fixáló kis kiszerelésű púdereket, amelyeket kifejezetten a szem alatti bőrre, a korrektor fixálására szánnak. Nincs benne szűrő, ezért vigyázni kell, az üvegecske pedig szép de szintén nem utazásbarát.
Én elsősorban kis területekre használom, mivel a tégely és a fedele (ahogy az előttem szóló is megírta) olyan kicsi, hogy nagyon macerásnak éreznék egy nagy púderecsetet használni hozzá, másik tálkába vagy felületre kiönteni pedig túl lusta vagyok a hétköznapokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 19.

Babika20

2013. november 3.

Szeretem a Lush termékeit, már rég vettem, és még mindig sok van belőle, bár nem minden nap használom. Nem fénylik át tőle hamar az arcom, szóval nekem bevált.Nem irritál. A használata kicsit nehézkes, a púder pufi ecsetem nem fér bele a tégelybe, leütögetni meg nem tudom, mert a fele tuti mellémegy. A tetejébe szoktam egy kicsit kiönteni, és onnan veszem fel az ecsettel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

horzso

2012. december 15.

Nagyon szerettem volna egy púdert, és az összetevők alapján ez megtetszett, így elballagtam a LUSH-hoz, és megvettem. Nagyon szép kis üvegtégely hagyományos LUSH módra. Közepes méretű a púderecsetem, épp hogy belefér a tégelybe. Az ecset lerázása kicsit nehézkes, mert eléggé porzik a púder, a tégely viszont elég keskeny ahhoz, hogy bele lehessen ütögetni a felesleget. Szóval kicsit macerás a használata, viszont semmiféle irritációt nem okozott, valóban nem szárítja ki a bőrt, kellemes érzés az arcomon egész napon át, és kicsit rendezettebb bőrképet ad. Nekem tetszik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 15.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil