Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: benkovcs, Módosítva: 2018. január 24.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

"Rózsás a helyzet! Vagy legalábbis az lesz, ha ezzel a csodás, kifinomult tekerccsel fürdesz. Ha szeretsz rózsában fürdeni (és ugyan ki ne szeretne?) akkor ez a különlegesség mosolyt varázsol majd az arcodra. A törökországi Senirből származó damaszkuszi rózsát napkelte elött szedték, mert ilyenkor van a legjobb formájában - a pompás illatot adó anyagok ugyanis nyomban párologni kezdenek, amint a nap felkel. Fürödj meg vele tetőtöl talpig és élvezd a frissen szedett virágok illatát."

brti

2018. január 23.

Első Lush termékeim között volt. Illatával azonnal elvarázsolt, és imádtam! Sajnálom hogy már nem gyártják. 😔🧡

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

benkovcs

2016. július 30.

Eredetileg a régi tégelyes (shower smootie) turkish delight-ot szerettem volna megvenni de sajnos már nem gyártják ezért megkérdeztem az eladót hogy van-e hasonló termék és azt mondta hogy itt egy a krémszappan ami ugyanolyan illatú. Nagyon finom illata van ( talán kicsit öreges de szeretem az ilyeneket) kérdés sem volt hogy hozok haza belőle. Ugyan kicsit drágának találom de az illatáért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 30.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool