Lush

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dhewilgirl, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. május 20.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"Gyengéden krémes arctisztító, amit bárki bárhol használhat. Ez a 100 százalékban vegán arctisztító tíz csodálatos összetevőt tartalmaz, melyeket tisztító és hidratáló hatásuk szerint, gondosan válogattunk össze."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Pappetra99

2021. május 5.

Elsőre nem is nagyon tetszett ezért nem is használtam. Olvastam egy cikket és úgy döntöttem arcápolási rutint váltok. Elkezdtem használni rendszeresen a többi termékkel és a bőröm nagyon szereti. Nem zsírosít, nagyon szépen szabályozza a faggyútermelésemet és emellett kisebbek és tisztábbak is a pórusaim. Nem szárít, puha a bőröm. És nem okoz semmi kiütés sem. Szerintem ár érték arányban is jó, mert elég belőle egy picike az egész arcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

EunBin

2020. október 13.

Mintát kaptam belőle, ami több, mint egy hétre elég volt. Nagyon szépen és kíméletesen tisztítja a problémás, érzékeny bőrömet. Fürdés előtt vékonyan felkenem, majd egy vattakoronggal a zuhany alatt felpuhult bőrömet letörlöm. (Persze reggelente sima langyos vízzel is működik, ami nem a zuhanyrózsából, hanem a csapból folyik.) Talán csak az az egyetlen negatívuma a most használt PHI lemosótejjel szemben, hogy ehhez kell vattakorong, a PHI-s sminklemosótejhez pedig nem. De ezért nem vonok le egy csillagot, mert attól még ez is szuperül teszi a dolgát. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

nori93

2020. február 11.

A Westendben lévő Lush üzletben ajánlották, mint kíméletes arctisztító. Illata semleges. A vízálló sminket és a szempillaspirált nem viszi le, de ezzel még nem is lenne baj, viszont számomra kellemetlen ragadós réteget hagy a bőrömön. Olyan érzés mintha valami zsírral kentem volna be az arcom és azt próbálnám meg lemosni. Biztos, hogy nem veszem újra..:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

A kandelilla viasz egy természetes viasz, melyet Mexikóban őshonos kétféle kutyatej leveléből állítanak elő. A kandelilla viasz sárgásbarna színű, kemény, átlátszó vagy áttetsző anyag. Leginkább szilárd jellegű kozmetikumokban használt (pl. rúzs) sűrítő és emolliens anyagként. Ezen kívül a CosIng besorolása szerint még szövet összehúzó, felületi hártya képző, emulzió stabilizáló és bőrkondícionáló anyag is.