Lush

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kalmareszter76, Módosítva: 2020. június 18.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Ha vége az ünnepi vacsorának és tele hasad, már csak egy dolog van hátra – a puding! Csillapítsd édesség utáni vágyad a zuhany alatt vagy utána ezzel a karamellás tejsodóra emlékeztető illattal. Kend be magad tetőtől talpig a juharszirupvíz, a karragénkivonat és a bio jojobaolaj bőrlágyító keverékével! A melengető szegfűszegolaj és a vidám ylang ylang olaj fényűző habja biztonsággal és örömmel tölt el. A legkiválóbb karácsonyi kényeztetés."

kincsokinga

2020. november 17.

a márka kedvenc terméke számomra, nagyon jó és hosszantartó az illata, jól hidratál , kicsit mintha csillognék tőle

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

kalmareszter76

2020. január 14.

Fél áron sikerült beszereznem, így még inkább megérte. Nagyon finom, édes, karamellás illata van és kifejezetten sokáig érezni. Nagyon tetszik a "kiszerelés", jól kenhető mert a test melegétől olvad. Picit nehezebben szívódik be, de mellette nagyon jól hidratál, de az ilyen hidegben szerintem ez elnézhető. Plusz pont, hogy nem megy a körmöm alá, nem úgy mint a tégelyes testápolók. Összességében teljesen elégedett vagyok ezzel a termékkel, teljes áron is újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.