Lush

Ár:   7690 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszterdorakovacs, Módosítva: 2020. február 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Bőrtípus:   Normál

"Ha igazi ínyenc vagy, próbáld ki ezt a krémes, sütis, vajkaramellás parfümöt. A szegfűszegolaj, az otthon melege és a karácsonyi torta cukormázának édes roppanása egy üvegcsében. A füstösen édes zsarátnok és a pompás ylang ylang feledhetetlen illatától nem tudsz majd szabadulni."

kannus

2020. március 26.

Hoppá! El sem hiszem, hogy ehhez a termékhez még senki nem írt véleményt! Nálam nagybetűs IMÁDOM! Tény, hogy testpermethez képest az ára húzósnak tűnik, de ezért az árért egy olyan szuper illatot kapunk, ami tartósságban bőven vetekszik a drága parfümökével, a mennyisége pedig többszöröse azoknak!
A virágpermetezőre hajazó csomagolás szerintem nagyon fun, az külön dicséretes, hogy a szórófejhez van egy kis blokkoló, így nem tud benyomódni véletlenül, ha le van zárva! A méretei miatt viszont nem épp egy "táskába bedobom és hurcolászom egész nap" kategóriás termék, de mint korábban mondtam erre nincs is szükség, hiszen amit reggel magamra fújok azt még este is érezni!
Az illata kifújásnál frissen valóban karamellás, ami 10-20 perc alatt kekszes sütis illattá finomodik, és ezt tartja is hosszú órákon át! Én kb minden parfümöt/permetet ruhára szoktam fújni, szóval azzal nincs tapasztalatom, hogy bőrön hogyan változik az illat! De ruhán szuperül működik!
Nem mindennapos használatban van, mert véletlenül sem szeretném megkockáztatni, hogy ráunjak, de amikor ezt használom, aznapra garantált a dicséret! :D Valaki mindig megjegyzi (akár a helyiség túlsó feléről is), hogy minek/kinek van ilyen jó illata? :)
Én sosem szerettem a klasszikus virágos/nőies parfümöket, mindig vadászom a különlegesebb illatokra, és ez pont ilyen! Mindenkinek ajánlom, aki nem óckodik a picit töményebb édeskés illatoktól! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.