Luvia

Ár:   €16.90   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: dreammiyss, Módosítva: 2020. február 25.

Ár:   €16.90
Kategória:   Ecsetek

Utazáshoz bambuszból készült ecset szett. Tökéletes utazási társ annak érdekében, hogy menet közben felfrissítse sminkjét. Ez a praktikus méretű szett csodálatosan illeszkedik a kézitáskájába.

• 4 utazási méretű vegán ecset
  • Az ecsetek fogható része fenntartható bambuszból és arany alumíniumból készült
  • Kiváló minőségű bambuszból készült ecsettartóval Finom, prémium minőségű Nurai kefehaj
  • Ideális lehet akár allergiás emberek számára
  • Vegán és állatkísérlet mentes