Luxie

Ár:   £27   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: galivali, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   £27
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Szuper puha szintetikus sörtékkel felszerelve. Aranyszínű fémhüvely és ergonómikus precíziós fogantyú, amely tökéletes tapadást és irányítást kínál.

Hipoallergén.

Ár: 1999 Ft , Eladó: Timarf
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost vagy posta, személyes átvétel Győrben
Ár: 1500 , Eladó: szyrup
Állapot: ÚJ, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, postán maradó, vagy házhoz kézbesítés

galivali

2020. május 20.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet, puha, megfelelően tömör. Könnyű vele dolgozni, kevesebb mennyiséget is könnyű vele felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 20.