Luxure

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2018. június 6.

Lelőhely:   eurós boltok, online

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kendralinx

2020. január 18.

Nekem édeskés kicsi hasonlit sweet rose ra , de nagyon nem tartós nem eri meg az árát 1-2 orat tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

nagyerika28

2019. december 7.

Látatlanba rendeltem, de nem tetszik. A mélyebb, édesebb illatokat szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Látatlanba rendeltem, de nem tetszik. A mélyebb, édesebb illatokat szeretem.

Bigris

2018. szeptember 17.

Nem most próbáltam már ki az eredeti, így nem biztos, hogy nem csal meg a memóriám. Visszagondolva hasonlítanak egymásra az igazi és a másolat. Viszont ez egy nagyon gyenge, kis szilázsú, bőrön kb. 1-2 órát tartó semmi. Ruhán azért jobban bírja. Rajtam kicsit fanyar körtés italpor illata van. De az igazibann is ez a fanyar édesség fogott meg. Most magam alatt vágom a fát, mert fel fogom rakni eladásra, de ez a cukros víz körtearomával kategória. Nem lenne rossz illat egyébként, ha a hatósugara és a a tartóssága rendben lenne.

Up: Közben teszteltem az eredetit megint. Egy az egyben ugyanaz az illatuk, talán csak a kifújás utáni pár pillanatban különbözik a két illat. Ezért felpontozom kicsit. A tartósság miatt még mindig maximum négy csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 17.