Luxure

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dibiroli, Módosítva: 2014. június 23.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 990 Ft

Chloé Chloé parfüm utánzat

Luxure Elite egy virágos illat nőknek. Illata diszkrét és finom, mégis lenyűgöző, bájos, elegáns és nagyon nőies.

Fej illat: mandarin, görögdinnye
Szív illat: frézia, rózsa
Alap illat: írisz, szantálfa

Ár: 1 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Luxure Elite EDP eladó
Ár: 1800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest (Köki, Határ út, Népliget), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
600Ft-Luxure Elite EDP 10ml fújós
Ár: 600 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: 10 ml-es üvegfújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlott posta
nygigi

2019. november 21.

Nagyon jó másolat, egy az egyben Chloé és a tartóssága is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 21.

Nagyon jó másolat, egy az egyben Chloé és a tartóssága is!

Patrisa16

2019. október 23.

Az eredetit nem ismerem, de ez borzalom. WC illatosítónak sem használnám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 23.

Az eredetit nem ismerem, de ez borzalom. WC illatosítónak sem használnám.

sly

2019. május 29.

Nem ismerem az eredeti illatot, ezért ahhoz nem tudom hasonlítani. Másolatok kategóriában kb közepes minőség. Más Luxure illatok tartósabbra sikeredtek. Én ebben a parfümben nem érzek rózsát, és igazán nem is tudok belőle egy illatot sem kiemelni. Egynek jó, hétköznapi fújkálósnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

JuditTTT

2019. március 29.

Nagyon tartós, tényleg sokban egyezik az eredeti illattal, nekem túl 'zöld' de vannak napok, amikor szívesen használom. Ekkora mennyiség nem is tudom meddig elég lesz. ráadásul a legtartósabb parfüm, amihez volt szerencsém. Tom Ford, ill. Chanel készít(ett) ennyire tartós illatokat. Ez olyan 8-12 órát bír, és még utána is itt- ott érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

lovemiyu

2018. október 4.

A sok jó vélemény miatt vettem meg és szeretném értékelni, de egyszerűen nem érzek semmit. Ennyire komfortillat lenne?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Yeticica

2018. június 8.

Ma 3 db Luxure illatot kaptam kezhez, egyik volt Olivia 😊 . A masik a Chloe utanzat, a harmadik a Bright Crystal hasonmas.
Mind a haromnal ugyanaz a sokkolo kezdet fogadott: valami ezlyito, gazolajhoz foghato rettenet kifujas utan 3 mp-el, aztan az eredeti illat eltorzult, pupos Quazimodo-i kifacsarodott halvany utanazata. Ezt a szakaszt egesz egyszeruen ki kell bekkelni valahogy. Kb 5-10 perc rajtam ez a borzalom.
Aztan varazsutesre megjelenik az illat. Egy az egyben. Mind a haromnal! Az eredeti illat. Es bitang tartos, a Chloe ellenallt ketto gyerkoc komplett lefirdetesenek, a baba tusfurdos lelosasnak is!
Ha ez a kis ‘kejutazas’ nem lenne az elejen, eskuszom az eletben nem koltenek 2000 ftnal tobbet parfumre. Igy viszont ezek lesznek a kirandulos/ hetvegi/ jatszohazbajaros stb illataim. Munkahelyre es randira meghagyom az eredetieket.
Osszessegeben 4 *. (Kar, hogy nem adhatok 5-ot).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

Osszessegeben 4 *. (Kar, hogy nem adhatok 5-ot).

Miive

2018. január 5.

Parfümmániás lévén rengetek utánzattal hozott már össze a sors. Mégpedig azért, mert a pénztárcám egyszerűen nem bírja az állandó csapongásomat parfümök terén, így sokszor számomra ismeretlen utánzatokat szerzek be, hogy minél több illatot tesztelhessek és ismerhessek meg. Bizony ez a csodás rózsás, szappanos tisztaságillat is egy volt a vakrendeléseim közül néhány éve. Aztán jött, illatozott és győzött is, mert teljesen elvarázsolt. Ez a parfüm egy tavaszi fuvallat, amit megérezve még a mai borongós napon is úgy érzem, hogy már nincs olyan messze az áhított évszak. Tényleg rózsás, szappanos illat, még pedig a létező legbájosabb, amit valaha éreztem. Mintha frissen zuhanyozva lépnénk ki egy tavaszi virágoskertbe.
Azóta persze az eredetit is megismertem és meggyőződtem róla, hogy utánzatnak is tökéletes. (Sőt annyira meggyőzött, hogy hamarosan érkezik hozzám az eredeti illat is. :-D ) Nagyon sajnálom, hogy a Luxure kivonta a forgalomból a többi Chloé másolatot, mert mind egy szálig remek illatok voltak. Szóval illatra és tartósságra is 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

scintilla

2018. január 4.

Nagyon finom illat, emlékeztet a Look on elite-re,és mivel ezt előre sejtettem, vakon meg mertem rendelni. Így tavasszal jó döntés volt, a megszokott Luxure minőséget kaptam.Nem csoda, hogy örökké készlethiány van a termékeiből, egyszerűen szétkapkodják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

sugarcane

2017. augusztus 9.

Kifújás után közvetlenül nem tetszett, kellemetlen katyvasznak tűnt.
De aztán kb. fél óra múlva letisztult és azt vettem észre, hogy az eredetitől szinte alig megkülönböztethető illat csücsül a csuklómon, mindenféle gagyi mellékzönge nélkül.
És órák óta tartja magát rajtam, pedig igen csak meleg van, ráadásul nem "csúszott szét", ami az utánzatokra azért nagyban jellemző.
Hú, nagyon jó.
Ezek után ki fogok próbálni még több Luxure illatot, ezért az árért ilyen minőséget adni, hát le a kalappal a cég előtt.
Mellesleg az üvege is szép.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Kifújás után közvetlenül nem tetszett, kellemetlen katyvasznak tűnt.
Hú, nagyon jó.
Mellesleg az üvege is szép.

egetoerika

2017. március 29.

Várom őt is nagyon! Tudom, ez is azt adja amit ígér. A Luxure illatoknak köszönhetően nem kell lemondanom az illatok iránti rajongásomról. Egy eredeti parfüm árából 5-6 darabot beszerezhetek, az élmény pedig semmiben nem marad el. Nem vagyok sznob. Nem fizetem meg a nevet, a reklámot, a teljes marketing kampányt, a stábot, amik arra hivatottak, hogy megyőzzenek arról, hogy ha ezt megveszem, istennő/díva/naiva/bájos fiatal fruska/szexi dög/elegáns nagyvilági dáma leszek. Mert a parfüm árának 90 százalékát ezek teszik ki. Hát én már nem leszek egyik sem. De szeretem az illatokat. Szeretem őket váltani. És ha megunom kicsit őket, egy cipősdobozban pihennek addig amíg újra elő nem veszem őket. Vagy a lányom kifújkálja.. És nem bánom. Azt sem, ha óránként kell frissíteni. Mert az illatot magáért az illat adta élményért szeretem. És ha az jó, ha az örömmel tölt el, felőlem hívhatják azt akárhogy!

Meg is érkezett! Ahogy gondoltam! Az illat éppen, mint az eredeti.Finom, virágos, friss. Bármikor, bárki számára viselhető, mégpedig emelt fővel. Még akkor is, ha ez csak egy utánzat!!!!!!

Up. Valódi szappanillat. Luxus szappan, de szappan... Nagyon egyszerű, kicsit sem különleges, jellemzően a "most zuhanyoztam" illat... De ez nem a másolat hibája, az eredeti tök ilyen!!!
Szeretem, mert friss, enyhén virágos, éppen annyira fanyar amennyire kell. De a kreáció nem ér 10-15 ezer forintot. Tipikusan hamar megunható. Az eredetit 10-15 ezerért soha nem vásárolnám meg, de 2 ezret simán megér másolat formájában.
És innen üzenem mindenkinek, hogy nem rosszabb, nem kevesebb az a nő, aki másolatot vásárol! Mert ha valaki Chanel No. 5 másolattól illatozik, az IGENIS jó ízlésről, ne adj Isten, még kifinomultságról is árulkodik (kíváncsi lennék arra, hogy hányan tudnák megkülönböztetni az igazitól). Sajnos ezek nem mindig járnak együtt az anyagi jóléttel... És meg kell nézni az eredeti parfümökhöz írt véleményeket! Hányan, hányféleképpen csalódtak annyi neves, márkás, méregdrága cuccban??? Vagy lelkiismeret furdalásuk van a parfüm vásárlások miatt, amik aztán hónapokig, vagy évekig ott hevernek, mert megunják, vagy mert már nem trendi... Legszívesebben minden parfümhöz odaírnám ezt, mert némely illatsznobizmusból született vélemény által sértve érzem magam (de nyilván az szabályellenes lenne, és hát sem annyi energiám, sem annyi időm nincs, meg hát annyira azért nem is érdekel...). Nekem van egy 11 éves lányom. Nem veszek 50-60 ezerért illatot, mert azt a pénzt inkább rá költöm. Mégis igényes, ápolt, mindig megjelenni tudó 46 éves "laza" nő vagyok, akit minimum 10 évvel fiatalabbnak gondolnak. És tudom, hogy sokan vannak így, mint én.
Az illatot az illatért veszem és viselem, nem a márkáért! Sajnos még mindig vannak, aki a másolatokról csupa ostobaságot írnak (veszélyes anyagokat tartalmaz, nem tudod mit fújsz magadra, stb...) Nem ismerik a különbséget a hamisítvány és másolat között.
Én örülök, (mi több! Boldog vagyok!), hogy az én életem olyan, hogy meg tudtam látni: vannak ennél sokkal fontosabb dolgok a világon. Mélyen, tiszta szívből sajnálom azokat, akiknek az életükben központi helyet foglal el az a kérdés, hogy igazi márkás e a parfümje, cipője, táskája... Az érett személyiségből ezek hiánya semmit nem vesz el, de hozzá sem tesz. Nem leszek kevesebb egy másolat parfümtől, vagy egy 720 forintos Pepcos pólótól. De több sem egy eredeti Chanel kosztümtől. És mások sem, hiába érzik azt annyian...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 29.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Hexyl Cinnamal, Limonene, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol