Luxure

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: yolandi, Módosítva: 2016. május 5.

Ár:   1990 Ft
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 990 Ft

A Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo férfi parfüm utánzata.

Ár: 1 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Laci

2018. március 2.

Én imádom ezt az utánzatot. Végre egy kis komolyság, az AdG számomra kissé gyengusz illat, tinédzser csodaszer kategória, de ebben végre testet öltött a komoly, céltudatos férfiasság. 5-6 fújás és igazán jól hozza az eredeti Profumot, szóval ár-érték arányban csillagos ötös. Az eredetit meg megveszem majd tavaszra, addig elvagyok ezzel, ha valami frissebbre vágyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

scintilla

2017. augusztus 12.

Nem a Luxure miatt, de ez az illat nem tetszik. A Blue up Acqua di Gio utánzata a kedvenc, azért próbáltuk. Férjemnek se jött be, Túl fűszeresnek és egysíkúnak érzem. 6 féle utánzat közül ez a 6.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.