M-Lady

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: absinth, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szépítő eszközök

Cserélhető fejű borotva.

ebria

2014. május 26.

Szerintem ez egy nagyon jó borotva, nagyon jó áron. A wilkinson és gillette hasonló termékeinek a töredékébe kerül (rendszeresen akciózza is a müller, olyankor aztán végképp megéri). Probléma nem volt a 6 pengés fejével, szerintem kézre esik és nagyon hatékony ez a sok penge. Nálam elég sokáig kitart egy fej, tényleg lassan kopik. Lábra, hónaljra nagyon jó viszont kisebb területekre tényleg nem praktikus ez a nagy fej, de számomra ez nem von le az értékéből.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

hedgehog

2014. április 21.

1990 Ft-ért vettem a Müllerben. Egy cserélhető fejű borotva, egy fejtartó tok és egy tapancsos borotvatartó volt benne. Egy millivel talán szélesebb mint a Vénus Riviera, de kétszer olyan magas a feje. Ebben 6 penge van. A feje nem csak billenős, hanem a fej középen V alakban is képes meghajlani. Ezt a magas fokú rugamasságot még szoknom kell, de barátkozok még a magasságával, mert kényesebb helyeken a nagy fej nem előny. A szőrt maradéktalanul eltávolítja, és nem vágtam meg magam vele. Kíváncsi leszek meddig bírják a pengék. Megelőlegezem a 4 csillagot, a szokatlan fej miatt nem jár több, aztán majd meglátom.
Update: 3 hónappal később váratlanul letört a nyél és a fej közti fehér "kapocs" használat közben, ezért nem vonok le pontot, lehet, hogy én voltam az ügyetlen. Mivel ez a nyél tartozéka és nem az újravehető fejé, nem fogom újra venni. Még 3 hónappal később is nagynak éreztem a fejet, ezért marad a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

absinth

2013. augusztus 13.

A Venus borotvám helyett kerestem olcsóbb megoldást-ez is, meg az utánpótló fejek is pont feleannyiba kerülnek. Sok penge, nem vágtam meg magam vele, kellemes fogás-egyelőre jónak tűnik. Szép sima az eredmény, remélem nem fog gyorsan tompulni. Egyetlen hátránya, hogy nagyobb a feje mint a Venusnak és máshogy helyezkednek el a pengék, ezt még meg kell szoknom.

UD: Megszoktam a használatát, nagyon ritkán vágom meg magam vele.Gyakori használat mellett 5 fej kitartott 3,5-4 hónapig, szerintem ez nem rossz, a Venus sem bírta sokkal tovább. Megy az 5. csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.