M-Lady

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hamuka, Módosítva: 2014. március 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

A karok és a lábak egyszerű és hosszan tartó szőrtelenítéséhez alkalmas. Gyors és egyszerű alkalmazás - A szőrszálak megkívánt hosszúsága 3-5 mm. 10x2 db gyantacsík + 4 db paraffinmentes bőrápoló kendő.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

KuliKali

2016. április 12.

Jó áron van,és nekem tök jól működik is,ha követem az utasításokat,viszont kevesellem a hozzá járó kendők mennyiségét.Szerintem nem praktikus hogy ilyen nagyok,és kevés van belőlük,jobb lenne több pici...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 12.

mrs.criss

2014. április 15.

nagymamám bajuszkáját szedjük ezzel: sztem nagyon jó kis gyantacsík!! a hozzá járó 4 törlőkendő is tökéletes: mindent lehoz azonnal és volt h a lábaim is ezzel töröltem át gyantázás után és furcsa mód 1 ilyen kendő elég volt mind2 lábamra.amit kifogásolnék: 900 Ft ez a 10 kis csík,ami nem tudom mire elég..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract