M-Lady

Ár:   595 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cintia995, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb

Kókuszkivonattal a selymesen sima bőrért, minden bőrtípusra. A terméket kifejezetten a női láb-, hónalj- és bikinivonal nedves borotválására fejlesztették ki. Egzotikusan friss illattal és értékes kókuszkivonattal.

KuliKali

2016. január 30.

Én nagyon szeretem,többször újravettem,az ára is baráti. :) Nagyon jól felpuhítja a bőrömet borotválkozás előtt,és az illata is fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 30.

Bonnieoo7

2015. február 5.

Volt már ilyen kis finom kókuszos borotvahabom. Müllerben lehetett kapni, limitált kiadás. Azóta megtudtam, hogy a kókuszos termékek vízelvonó hatással bírnak, tehát szárítanak. Így egy ideje kerülöm az ilyen testápolási szereket. Bármennyire is odavagyok ennek a gyümölcsnek az illatáért. A bőrömet nem irritálta, de inkább a sensitive változatot részesítem előnyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

mrs.criss

2014. április 15.

korrekt kis hab,korrekt áron.mostanában nem vettem, de utoljára én is 400 Ft-ot fizettem érte.viszont mivel egyre inkább leszokóban vagyok a borotválkozásról (a gyantázás javára) alig használom.lehet ezért is jártam én is úgy, mint Punkyorange:nekem is 1 idő után megváltozott az állaga,híg kis lötyi jött ki,amit nem sok mindenre lehetett használni...talán egy éve is ki volt bontva a legutolsó flakonom,ennek tudom be a "megromlást"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Hoagirl

2014. január 26.

Nagyon fincsi illata van, a funkcióját is tökéletesen ellátja, én maximálisan elégedett vagyok vele. Most csak ez az egy illat volt a Müllerben, de ha lesz más verzió is, azt is ki fogom próbálni. :) Külön jó pont hogy mindössze 385 Ft-ot fizettem érte, szóval kb. ajándéknak nevezhetem... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

punkyorange

2014. január 25.

Sajnos beigazolódott a sejtésem, a flakon még félig tele van, de máris elkezdett tejszínhabszerűen viselkedni :(. Már nem rendes hab jön ki belőle, hanem habosított folyadék, felkenve még csak-csak a helyén marad, de borotválkozás közben összevissza folyik. Bár nagyon olcsó volt, mégis pénzkidobásnak érzem, mert soha nem tapasztaltam még ilyet borotvahabbal. Le kell pontoznom, 4 helyett 3 csillag.

2014. január 10.
Az "illata" mű kókuszos, nem szeretem. Ami még zavar benne, hogy a hab elsőre soha nem akar kijönni a palackból, csak gázt fúj ki, emiatt félek, hogy mire a vége felé érek, egy csomó termék benne marad majd a flakonban, mert nem lesz elég nyomás, hogy kijöjjön.
A habja viszont nagyon jó minőségű, kemény tapadós, de könnyen lemosható és vékony rétegben használva is kiválóan működik. Nem vettem észre különösebb hidratálást, de nem is szárítja a bőrt. A borotva könnyen siklik a habon, nem fájdalmas a szőrtelenítés.
Annak ellenére, hogy limitált nyári kiadás, még mindig kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

2014. január 10.
Annak ellenére, hogy limitált nyári kiadás, még mindig kapható.

Ejwi

2013. szeptember 2.

Én nagyon szeretem, mindig ezt a fajtát veszem. Most nyárra ezt a kókuszosat választottam, annyira jó strand illata van. :)
Jó kemény a habja és viszonylag tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Jó kemény a habja és viszonylag tartós.

tkaukal

2013. július 6.

Finom kókusz illata, az ára kedvező, teszi a dolgát, használata után selymes lesz a bőröm. Sajnos az van ráírva hogy limitált kiadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.