Best of Beauty 2019

M-Lady

Ár:   595 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Rege, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. február 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló összetevőinek köszönhetően a bőr puha és selymes lesz.Nyugtatja és ápolja az érzékeny bőrt.

bojt01

2019. január 2.

remekül habzik,kevés kell belőle, ha nem csuromvizes bőrre kenjük igen masszív habja lesz (amúgy is jó,de így mégjobb). de ami nagyon tetszik,gondolom ez is lenne a borotválkozószerek egyik feladata,hogy nem hagyja felázva a frissen borotvált bőrt hanem mintha bevonná,nekem a tömbszappannal való mosakodásra emlékeztet az érzés,szóval ad valami védelmet. az ilyenkor gyakran irritált,kikészült bőr érzése következő tuslásig nincs. addig kellemes ruganyos a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Ennie86

2018. november 24.

Meg vagyok vele elégedve. :) Kevés is elég belőle, nem csúszik le a nedves bőrről, az illata is kellemes. Az ára meg igencsak baráti a többi borotvagélhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Nicu

2018. augusztus 30.

A mini változatát vettem nyaralásra. Vizes bőrön sem csúszik le a gél, jól felhabzik. Kellemes illata van, és tényleg kevés kell belőle, így sokáig elég lesz. Nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Eni72

2018. július 23.

A többi borotvagélhez képest szembetűnő volt számomra, hogy kis mennyiség is elég volt belőle, sokáig tartott egy flakonnal. Nem irritálja a bőröm.

KuliKali

2016. január 30.

Amit ígér,1-1-ig betartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 30.

Amit ígér,1-1-ig betartja.

Bonnieoo7

2015. február 5.

A Müller sajátmárkás női borotvahabok közül szinte mindet kipróbáltam. Közülük ez kerül mindíg újravásárlásra. Több expasimat rajtakaptam, amint az én borotvahabommal borotválták arcukat, ezzel is. Vicces volt a látvány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.